TO Venner Malerservice AS

Org.nr. 934982592 · Nordre Follo · Stiftet 2025

Score · regnskapsår 2025

72av 100

Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 88 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Hva betyr det?

Rang i Morning-klassen Mikro: 1 578 av 12 873 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 2 382 av 20 339 · Bygg og anlegg

Profil

Gepard · Sprinter

Høy lønnsomhet, lavere soliditet

Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2025, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 96 og soliditet 50 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Metode

Mot sektoren

TO Venner Malerservice AS ligger 22 poeng over medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025.

Medianscore 50 blant 12 866 selskaper.

Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025: driftsmargin 35,4 % (median 3,5 %) og egenkapitalandel 37,0 % (median 32,8 %).

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 27. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2025

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2025
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter4 MNOK3 MNOK
Driftsmargin 35,4 % 3,5 % 96 %
Resultatmargin 35,4 % 3,0 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet 62,4 % 7,8 % 97 %
Egenkapitalandel 37,0 % 32,8 % 55 %
Gjeldsgrad 1,70 1,43 44 %
Likviditetsgrad 1 2,05 1,41 71 %
Omsetningsvekst – 6,1 % ikke sammenlignet

Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Med indeks 72 gjør TO Venner Malerservice AS det bedre enn 88 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (12 873 selskaper) i 2025.

Over tid

Score over tid

Score over tid krever minst to regnskapsår med score. Kommer når neste års tall er hentet eller historikk er importert.

Oppsummert analyse

TO Venner Malerservice AS har score 72 for 2025, rang 2 382 av 20 339 i sektoren.

Sterkest: Lønnsomhet: persentil 96 mot sammenlignbare, driftsmargin 35,4 % mot median 3,5 %. Likviditet: persentil 71 mot sammenlignbare, likviditetsgrad 1 2,05 mot median 1,41.

Ingen områder ligger klart under sammenlignbare.

Skrevet av faste regler fra tallene. Beskriver tallene, forklarer ikke årsaker. Ikke investerings- eller finansrådgivning. Slik lages oppsummeringen

Analyse · 2025

Hva tallene sier

TO Venner Malerservice AS hadde en driftsmargin på 35,4 % og en egenkapitalandel på 37,0 % i 2025, og er nr. 2 382 av 20 339 rangerte selskaper i Bygg og anlegg.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.

Estimert verdi · 2025

Tre enkle metoder

Metodene gir mellom 1 MNOK og 12 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: 1,2 MNOK 10,0 12 MNOK
EV/EBIT Driftsresultat: 1,5 MNOK
minus netto gjeld −0,6 MNOK
8,0 12 MNOK
P/B Egenkapital: 0,9 MNOK 1,0 1 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2025

Verdt å se nærmere på

Ingen regler slo ut for dette året.

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Finanskostnadene var 0,0 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2021

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2021, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2021, med median driftsmargin 1,8 %. Basert på de 10 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

Delindekser · 2025

Hva scoren består av

Lønnsomhet96 vekt 30 %
Soliditet50 vekt 25 %
Likviditet71 vekt 15 %
Vekst– mangler data, ikke med
Konsistens61 vekt 15 %

Indeksversjon 2. Datakompletthet 85 %: andelen av vektene som hadde data.

2025

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er TO Venner Malerservice AS?

Driftsmarginen var 35,4 % i 2025, mot en median på 3,5 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var 62,4 %.

Hvor solid er TO Venner Malerservice AS?

Egenkapitalandelen var 37,0 % i 2025 (median 32,8 %). Gjeldsgraden var 1,70 (median 1,43).

Hvordan er likviditeten i TO Venner Malerservice AS?

Likviditetsgrad 1 var 2,05 i 2025 (median 1,41).

Hvordan står TO Venner Malerservice AS i Bygg og anlegg?

TO Venner Malerservice AS er nr. 2 382 av 20 339 rangerte selskaper i Bygg og anlegg for 2025. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 1 578 av 12 873.

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
934982592
Org.form
AS
Sektor
Bygg og anlegg (43.340)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
21. januar 2025 1 år i drift
Aksjekapital
0,03 MNOK
Forretningsadresse
Trollåsveien 4, 1414 TROLLÅSEN (NORDRE FOLLO)
Kommune
Nordre Follo rang 1 av 10 i KOSTRA-gruppe 11
Revisjon
Revisjon fravalgt fra 5. februar 2025
Siste innsendte regnskap
2025

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 29. oktober 2026. Bare navn vises.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 27. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år

Utvikling over tid vises når vi har flere regnskapsår.

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall2025
Driftsinntekter4,2 MNOK
Driftsresultat1,5 MNOK
Resultat før skatt1,5 MNOK
Årsresultat1,2 MNOK
Finanskostnader0,0 MNOK
Sum eiendeler2,4 MNOK
Omløpsmidler1,8 MNOK
Egenkapital0,9 MNOK
Opptjent egenkapital0,9 MNOK
Sum gjeld1,5 MNOK
Kortsiktig gjeld0,9 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 27. oktober 2026, regnskaps-id 6356809.