Transport og lagring 2022: topp 10 og bunn 10
Rangert blant 15 selskaper i Transport og lagring etter regnskapsåret 2022. Hentet: 4. nov.
Topp 10 · 2022 · Morning-klasse Små
| Rang | Selskap | Score | Driftsmargin | Egenkapitalandel |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hts Mosjøen ASOrg.nr. 916005482 · Små | 96 | 19,2 % | 72,3 % |
| 2 | Ama Andersen ASOrg.nr. 911985764 · Små | 81 | 39,4 % | 43,4 % |
| 3 | Alliance Transport og Spedisjon ASOrg.nr. 864767842 · Små | 79 | 5,7 % | 52,3 % |
| 4 | Frigocare Aalesund ASOrg.nr. 892060282 · Små | 70 | 13,2 % | 44,2 % |
| 5 | Tommy Haugen Transport ASOrg.nr. 815559932 · Små | 65 | 1,4 % | 50,7 % |
| 6 | 3P Logistikk ASOrg.nr. 912610497 · Små | 63 | 5,3 % | 48,0 % |
| 7 | Midt-Troms Transport ASOrg.nr. 898005992 · Små | 59 | 2,4 % | 47,4 % |
| 8 | Kongsberg Tur og Transport ASOrg.nr. 913287835 · Små | 44 | 10,2 % | 13,9 % |
| 9 | Bergen Frakt ASOrg.nr. 996633470 · Små | 41 | 3,0 % | 26,4 % |
| 10 | Akkord Drive ASOrg.nr. 824613222 · Små | 40 | 6,1 % | 5,3 % |
Bunn 10 · 2022 · Morning-klasse Små
| Rang | Selskap | Score | Driftsmargin | Egenkapitalandel |
|---|---|---|---|---|
| 15 | Christiansand Taxi ASOrg.nr. 916355297 · Små | 0 | −8,8 % | −91,9 % |
| 14 | Ålesund Container Transport ASOrg.nr. 913804260 · Små | 13 | −3,3 % | 6,8 % |
| 13 | 123 Transport ASOrg.nr. 919790369 · Små | 23 | −1,0 % | 7,6 % |
| 12 | Easyteach Norway ASOrg.nr. 912486281 · Små | 31 | 6,2 % | 5,3 % |
| 11 | LT Transport ASOrg.nr. 993590703 · Små | 38 | 1,2 % | 31,5 % |
| 10 | Akkord Drive ASOrg.nr. 824613222 · Små | 40 | 6,1 % | 5,3 % |
| 9 | Bergen Frakt ASOrg.nr. 996633470 · Små | 41 | 3,0 % | 26,4 % |
| 8 | Kongsberg Tur og Transport ASOrg.nr. 913287835 · Små | 44 | 10,2 % | 13,9 % |
| 7 | Midt-Troms Transport ASOrg.nr. 898005992 · Små | 59 | 2,4 % | 47,4 % |
| 6 | 3P Logistikk ASOrg.nr. 912610497 · Små | 63 | 5,3 % | 48,0 % |
Slik siterer du
Kilde: Morning Analytics, rangering av Transport og lagring for regnskapsåret 2022, basert på årsregnskap fra Brønnøysundregistrene. https://morninganalytics.com/nb/rangering/transport/2022
- Scoren (0–100) er egne beregninger og sammenligner selskapet med andre i samme sektor og størrelsesgruppe. Den er ikke en kredittvurdering.
- Tallene er fra siste innsendte årsregnskap. Brønnøysundregistrene kontrollerer bare at regnskapet er levert, ikke innholdet.
- Regnskapsdataene er åpne data under NLOD 2.0. Oppgi kilden når du bruker listene.
Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning. Metode