Teknisk tjenesteyting og forskning
FølgLast ned sektorrapport (PDF)2 860 selskaper rangert mot jevnbyrdige i fire Morning selskapsklasser. Regnskapsår 2024. Kilde: Brønnøysundregistrene. Metode
Rangering · 2024 · Morning-klasse Store
Rangen er rangen i klassen. Har klassen færre enn ti selskaper, sammenlignes de med hele sektoren. Hele rangeringen · Pressemodus
Største bevegelser · Morning-klasse Store
- PGS Geophysical AS−44
Fra 2023 til 2024: driftsmarginen falt fra 8,1 % til −25,2 % og gikk fra overskudd til underskudd før skatt.
- Anicura AS−32
Fra 2023 til 2024: gikk fra overskudd til underskudd før skatt og driftsmarginen falt fra −0,5 % til −8,9 %.
- Siemens Energy AS+32
Fra 2023 til 2024: driftsmarginen steg fra 3,7 % til 10,9 % og egenkapitalandelen steg fra 10,4 % til 26,8 %.
- Shearwater Geoservices Norway AS−30
Fra 2023 til 2024: driftsmarginen falt fra 8,4 % til −0,2 % og omsetningen falt med 30 %.
Topplister i sektoren · 2024 · Morning-klasse Store
De fem største selskapene står for 33 % av omsetningen i sektoren. Samlet resultat før skatt for de 61 rangerte selskapene: 7 677 MNOK.
Størrelse
De største etter omsetning og ansatte, og hvem som får mest ut av hver ansatt.
Størst omsetning
- Dnv AS 12 782 MNOK
- Norconsult Norge AS 6 590 MNOK
- Autostore AS 6 406 MNOK
- Multiconsult Norge AS 4 922 MNOK
- Siemens Energy AS 4 864 MNOK
Driftsinntekter.
Flest ansatte
- Norconsult Norge AS 4 418
- Multiconsult Norge AS 2 884
- Dnv AS 2 342
- Sweco Norge AS 2 256
- SINTEF AS 1 509
Ansatte etter Enhetsregisteret.
Høyest omsetning per ansatt
- Logistic Contractor Norge AS 109,7 MNOK
- Airthings AS 95,7 MNOK
- TGS Operations AS 55,1 MNOK
- Econnect Energy AS 39,3 MNOK
- CGG SERVICES (NORWAY) AS 37,4 MNOK
Bare selskaper med minst 5 ansatte.
Lønnsomhet og balanse
Hvem tjener mest, hvem taper mest, og hvem har den sterkeste balansen.
Høyest driftsmargin
- Autostore AS 42,4 %
- Element Logic AS 32,5 %
- TGS ASA 28,6 %
- Cambi Group AS 28,6 %
- Fugro Norway AS 24,3 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter.
Størst overskudd
- Autostore AS 2 860 MNOK
- Dnv AS 2 529 MNOK
- Element Logic AS 534 MNOK
- Siemens Energy AS 524 MNOK
- Multiconsult Norge AS 503 MNOK
Resultat før skatt.
Størst underskudd
- Airthings AS −1 153 MNOK
- PGS Geophysical ASdatterselskap av TGS ASA −934 MNOK
- Slb Capturi Norway AS −603 MNOK
- TGS ASA −512 MNOK
- Anicura AS −71 MNOK
Resultat før skatt, de største negative.
Mest solide
- Dnv AS 79,3 %
- Airthings AS 72,2 %
- Norges Sjømatråd AS 71,8 %
- TGS Operations AS 56,7 %
- SINTEF Ocean AS 53,9 %
Egenkapitalandel: egenkapital delt på sum eiendeler.
Vekst og bevegelse
Hvem vokser og faller mest i omsetning, og hvem som har klatret eller falt mest på indeksen siden året før.
Raskest vekst
- Logistic Contractor Norge AS +3 793,5 %
- Econnect Energy AS +95,5 %
- TGS Operations AS +90,7 %
- Eyvi AS +88,7 %
- Jcdecaux Norge AS +68,7 %
Omsetningsvekst fra året før, bare fra minst 10 MNOK i omsetning.
Største fall i omsetning
- Vestas Norway AS −34,6 %
- Shearwater Geoservices Norway AS −29,9 %
- PGS Geophysical ASdatterselskap av TGS ASA −22,3 %
- Afry Norway AS −18,5 %
- Veni Metering AS −11,0 %
Fall i omsetning fra året før, bare fra minst 10 MNOK i omsetning.
Største klatrere
- Siemens Energy AS +32,3 poeng
- Autostore AS +28,8 poeng
- Econnect Energy AS +27,6 poeng
- TGS ASA +21,3 poeng
- Element Logic AS +20,2 poeng
Endring i indekspoeng fra året før.
Største fallere
- PGS Geophysical ASdatterselskap av TGS ASA −43,5 poeng
- Anicura AS −31,8 poeng
- Shearwater Geoservices Norway AS −30,2 poeng
- Pixii AS −14,3 poeng
- Norconsult Norge AS −14,1 poeng
Endring i indekspoeng fra året før.
Listene gjelder rangerte selskaper i klassen: operative selskaper med minst 1 MNOK i omsetning, uten holdingselskaper og ekskluderte. Lister over størrelse (omsetning, resultat, ansatte) teller hvert konsern én gang. Kilde: Brønnøysundregistrene. Beløp i andre valutaer er regnet om med Norges Banks kurser.
Posisjonene i sektoren · 2024 · Morning-klasse Store
Hvert selskap plasseres etter lønnsomhet og soliditet, målt som plassering fra 0 til 100 mot de andre i samme sektor og Morning selskapsklasse. Boblen viser omsetningen. Hold over eller trykk på en boble for tallene, filtrer på profil eller søk etter et selskap.
Boblestørrelse viser relativ omsetning, ikke eksakte tall. Stiplede linjer viser hvor de 5 selskapene som flyttet seg mest, sto i 2023 (liten ring).
- Autostore AS lønnsomhet 47 → 99, soliditet 36 → 83
- Shearwater Geoservices Norway AS lønnsomhet 82 → 20, soliditet 45 → 32
- PGS Geophysical AS lønnsomhet 64 → 3, soliditet 91 → 73
- Siemens Energy AS lønnsomhet 46 → 77, soliditet 17 → 49
- TGS ASA lønnsomhet 59 → 62, soliditet 31 → 75
Løve · LederHøy lønnsomhet, høy soliditet
Gepard · SprinterHøy lønnsomhet, lavere soliditet
Elefant · ForvalterLavere lønnsomhet, høy soliditet
Bever · ByggmesterLavere lønnsomhet, lavere soliditet
Vis posisjonene som liste
Oppsummering · regnskapsår 2024 · Morning-klasse Store
Median driftsmargin i sektoren er 3,0 %. 3 av 62 selskaper har negativ egenkapital. Median egenkapitalandel er 26,8 %.
Alle tall gjelder regnskapsåret 2024. Rangert: 61 operative selskaper. Holdingselskaper, ekskluderte og selskaper uten nok data vises, men får ikke rang. Slik leser du indeksen
- 5 selskaper rapporterer i annen valuta. Omsetningen er regnet om med snittkurs for regnskapsperioden og utgjør 11 % av summen.
Klatrere og stupere · Morning-klasse Store
Endring i rang fra 2023 til 2024, for 50 selskaper som er rangert begge år.
Klatrere
- 31Autostore ASfra plass 33 til 278
- 30Siemens Energy ASfra plass 45 til 1561
- 26Element Logic ASfra plass 39 til 1362
- 22Econnect Energy ASfra plass 23 til 185
- 20Metier ASfra plass 26 til 667
Stupere
- 47PGS Geophysical ASfra plass 8 til 5527
- 32Shearwater Geoservices Norway ASfra plass 25 til 5726
- 32Anicura ASfra plass 27 til 5923
- 20Norconsult Norge ASfra plass 12 til 3251
- 15Cowi ASfra plass 24 til 3946
Utmerkelser · 2024 · Morning-klasse Store
Trenger oppmerksomhet · 2024 · Morning-klasse Store
31 selskaper har minst ett varselsignal. Viser de 15 viktigste.
- kritiskSlb Capturi Norway ASNegativ egenkapital · Likviditetsgrad under 1 (0,41) · Underskudd før skatt
- kritiskRystad Energy ASNegativ egenkapital · Likviditetsgrad under 1 (0,83) · Underskudd før skatt
- kritiskArgeo Survey ASNegativ egenkapital · Likviditetsgrad under 1 (0,44) · Underskudd før skatt
- følg medTGS ASALikviditetsgrad under 1 (0,68) · Underskudd før skatt
- følg medAnicura ASLikviditetsgrad under 1 (0,96) · Underskudd før skatt
- følg medScanship ASSvært lav egenkapitalandel (7,9 %) · Underskudd før skatt
- følg medWal Media ASSvært lav egenkapitalandel (0,1 %) · Likviditetsgrad under 1 (1,00)
- følg medEwos Innovation ASSvært lav egenkapitalandel (7,8 %) · Likviditetsgrad under 1 (0,27)
- følg medDnv ASLikviditetsgrad under 1 (0,99)
- følg medNorconsult Norge ASLikviditetsgrad under 1 (0,99)
- følg medAirthings ASUnderskudd før skatt
- følg medPGS Geophysical ASUnderskudd før skatt
- følg medCGG SERVICES (NORWAY) ASLikviditetsgrad under 1 (0,36)
- følg medReach Subsea ASLikviditetsgrad under 1 (0,93)
- følg medSiemens ASLikviditetsgrad under 1 (0,68)
Kart over sektoren · 2024 · Morning-klasse Store
Lønnsomhet mot soliditet for de rangerte selskapene. Størrelsen viser omsetning. Koral trekant: negativ egenkapital. Klikk for å åpne selskapet. Ytterpunkter er lagt på kanten.
Vis tallene i kartet som tabell
| Selskap | Driftsmargin | Egenkapitalandel | Omsetning |
|---|---|---|---|
| Econnect Energy AS | 17,9 % | 31,7 % | 1 061 MNOK |
| Autostore AS | 42,4 % | 46,0 % | 6 406 MNOK |
| TGS Operations AS | 21,9 % | 56,7 % | 716 MNOK |
| Axess Asset Integrity AS | 7,1 % | 38,2 % | 514 MNOK |
| Techouse AS | 8,1 % | 51,0 % | 804 MNOK |
| Metier AS | 7,0 % | 47,4 % | 921 MNOK |
| SINTEF Energi AS | 6,8 % | 50,7 % | 776 MNOK |
| Multiconsult Norge AS | 10,0 % | 29,5 % | 4 922 MNOK |
| Afry Norway Advisory AS | 9,4 % | 23,0 % | 1 402 MNOK |
| Asplan Viak AS | 1,8 % | 52,7 % | 1 918 MNOK |
| Omd AS | 1,1 % | 38,1 % | 1 433 MNOK |
| Pixii AS | 2,8 % | 42,5 % | 685 MNOK |
| Element Logic AS | 32,5 % | 11,3 % | 957 MNOK |
| Reach Subsea AS | 10,0 % | 30,2 % | 2 402 MNOK |
| Siemens Energy AS | 10,9 % | 26,8 % | 4 864 MNOK |
| Rambøll Norge AS | 4,1 % | 29,7 % | 2 261 MNOK |
| Dnv AS | 2,5 % | 79,3 % | 12 782 MNOK |
| CGG SERVICES (NORWAY) AS | 22,5 % | 21,6 % | 2 507 MNOK |
| SINTEF Ocean AS | 0,5 % | 53,9 % | 811 MNOK |
| Fugro Norway AS | 24,3 % | 24,5 % | 1 417 MNOK |
| TGS ASA | 28,6 % | 36,7 % | 2 069 MNOK |
| Logistic Contractor Norge AS | 5,3 % | 10,7 % | 548 MNOK |
| Norges Sjømatråd AS | −2,9 % | 71,8 % | 652 MNOK |
| Jcdecaux Norge AS | 10,7 % | 22,1 % | 595 MNOK |
| AF Energi AS | 7,2 % | 20,9 % | 672 MNOK |
| Cambi Group AS | 28,6 % | 15,0 % | 514 MNOK |
| Siemens Mobility AS | 9,4 % | 11,7 % | 1 405 MNOK |
| Sweco Norge AS | 9,2 % | 25,9 % | 3 468 MNOK |
| Norges Geotekniske Institutt AS | 2,8 % | 30,8 % | 805 MNOK |
| Eyvi AS | 3,0 % | 28,4 % | 778 MNOK |
| Innomotics AS | 16,3 % | 23,3 % | 577 MNOK |
| Norconsult Norge AS | 5,3 % | 29,3 % | 6 590 MNOK |
| Nofima AS | −3,2 % | 47,0 % | 736 MNOK |
| Odfjell Engineering AS | 11,7 % | 9,5 % | 638 MNOK |
| Hrp AS | 3,1 % | 30,4 % | 782 MNOK |
| Airthings AS | −29,6 % | 72,2 % | 4 592 MNOK |
| Veni Metering AS | 0,6 % | 37,8 % | 639 MNOK |
| Dnv Business Assurance Norway AS | 2,3 % | 26,9 % | 937 MNOK |
| Cowi AS | 3,1 % | 20,0 % | 2 576 MNOK |
| Seaonics AS | 2,4 % | 22,3 % | 693 MNOK |
| SINTEF AS | 0,2 % | 29,1 % | 2 710 MNOK |
| Siemens AS | 7,8 % | 16,2 % | 2 336 MNOK |
| Head Energy Consulting AS | 3,0 % | 4,7 % | 1 141 MNOK |
| Afry Norway AS | −2,3 % | 32,7 % | 714 MNOK |
| Goodtech AS | 4,2 % | 14,9 % | 732 MNOK |
| Wsp Norge AS | −0,4 % | 29,9 % | 848 MNOK |
| Ikm Consultants AS | 2,8 % | 5,5 % | 981 MNOK |
| Vestas Norway AS | 8,7 % | 11,0 % | 506 MNOK |
| Mediabrands AS | −1,5 % | 25,6 % | 600 MNOK |
| Dentsu Norge AS | 0,7 % | 12,9 % | 2 764 MNOK |
| Scanship AS | 1,9 % | 7,9 % | 731 MNOK |
| Wpp Media Norway AS | −3,5 % | 15,9 % | 553 MNOK |
| Wal Media AS | 0,2 % | 0,1 % | 663 MNOK |
| Norce Research AS | −0,9 % | 16,1 % | 1 240 MNOK |
| PGS Geophysical AS | −25,2 % | 32,7 % | 3 358 MNOK |
| Ewos Innovation AS | −0,1 % | 7,8 % | 512 MNOK |
| Shearwater Geoservices Norway AS | −0,2 % | 20,6 % | 1 992 MNOK |
| Publicis Communications Norway AS | 1,6 % | 6,8 % | 1 467 MNOK |
| Anicura AS | −8,9 % | 31,3 % | 742 MNOK |
| Rystad Energy AS | −6,6 % | −9,1 % | 915 MNOK |
| Slb Capturi Norway AS | −31,6 % | −33,0 % | 1 824 MNOK |
Holding og investering · 2024
249 selskaper i sektoren er holding- eller investeringsselskaper. De er holdt utenfor rangeringen over, fordi omsetning, marginer og vekst sier lite om et selskap som lever av eierskap. Her rangeres de for seg: 73 har minst 10 MNOK i eiendeler og er med i listen.
| Rang | Selskap | Score | Egenkapitalandel | Totalrentabilitet | Likviditetsgrad 1 | Sum eiendeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Off Grid Invest AS | 92 | 100,0 % | 56,7 % | 3 083,03 | 15 MNOK |
| 2 | AEB HOLDING & CO AS | 92 | 99,8 % | 75,1 % | 420,71 | 16 MNOK |
| 3 | Equilibrium Holding AS | 87 | 99,3 % | 97,6 % | 139,30 | 22 MNOK |
| 4 | Holder Fast Invest AS | 78 | 99,7 % | 22,8 % | 329,18 | 46 MNOK |
| 5 | Finnøy Betong Holding AS | 76 | 99,7 % | 18,4 % | 296,77 | 41 MNOK |
| 6 | P5 Invest AS | 76 | 91,5 % | 107,4 % | 7,80 | 29 MNOK |
| 7 | Dynamic Precision Holding AS | 74 | 98,1 % | 33,4 % | 20,91 | 60 MNOK |
| 8 | Pem Invest AS | 74 | 97,4 % | 29,1 % | 55,40 | 27 MNOK |
| 9 | Karl Parmann Holding AS | 72 | 97,7 % | 24,7 % | 41,10 | 132 MNOK |
| 10 | OERE INVEST & Consulting AS | 71 | 99,6 % | 14,5 % | 234,86 | 18 MNOK |
| 11 | Reikvam Holding AS | 70 | 97,2 % | 95,2 % | 0,97 | 26 MNOK |
| 12 | Diwp Holding AS | 69 | 100,0 % | 4,7 % | 30 332,83 | 88 MNOK |
| 13 | Conceptum Invest AS | 69 | 99,9 % | 8,6 % | 265,17 | 17 MNOK |
| 14 | Palander Holding AS | 69 | 99,4 % | 12,3 % | 151,10 | 63 MNOK |
| 15 | Sab Holding AS | 68 | 99,8 % | 9,0 % | 188,66 | 21 MNOK |
| 16 | Melby Investments AS | 66 | 99,8 % | 6,6 % | 258,49 | 34 MNOK |
| 17 | Cfs Holding AS | 65 | 96,0 % | 14,5 % | 73,63 | 21 MNOK |
| 18 | Blå Holding AS | 64 | 99,0 % | 11,2 % | 31,69 | 20 MNOK |
| 19 | Wiwa Holding AS | 62 | 86,7 % | 51,2 % | 3,86 | 29 MNOK |
| 20 | Resman Holding 1 AS | 61 | 100,0 % | 0,0 % | 495,75 | 676 MNOK |
Vis alle 73
Score 0–100 mot de andre holdingselskapene i sektoren: egenkapitalandel 40 %, totalrentabilitet 40 % og likviditetsgrad 20 %. Metode
I artiklene våre
- Finans tjener 58,3 prosent, handel 3,0: kløften mellom bransjeneNr. 12 av 22 på median driftsmargin
Scenarioanalyse: sektorens svakeste år
Det svakeste året for sektoren var 2021, med median driftsmargin −0,2 %.
Basert på de 8 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres.
| Regnskapsår | Median driftsmargin | Median egenkapitalandel |
|---|---|---|
| 2019 | – | – |
| 2020 | – | – |
| 2021 · svakeste år | −0,2 % | 4,0 % |
| 2022 | 4,6 % | 31,7 % |
| 2023 | 5,7 % | 37,3 % |
| 2024 | 5,6 % | 37,2 % |
| 2025 | 5,3 % | 38,1 % |
| 2026 | 6,8 % | 32,1 % |
I 2021 klarte 0 rangerte selskaper seg bedre enn sektoren, 1 omtrent som sektoren og 0 svakere.
Bedre enn sektoren: driftsmargin på eller over sektorens median og ikke underskudd eller negativ egenkapital. Svakere: driftsmargin under medianen og underskudd eller negativ egenkapital. Ellers omtrent som sektoren. Metode
Drivere i sektoren
Rente, priser og valuta som former sektorens år, ved siden av sektorens median driftsmargin. Driverne er kontekst og inngår ikke i indeksen.
Eksportpris for råolje (kr per fat)
Eksportpris for råolje falt 17,6 % i 2025; sektorens median driftsmargin falt 0,3 prosentpoeng.
| Mål | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Eksportpris for råolje, årssnitt | 609 | 979 | 877 | 859 | 708 | 881 (så langt) |
| Endring fra året før | +61,1 % | +60,8 % | −10,5 % | −2,0 % | −17,6 % | +24,5 % |
| Sektorens median driftsmargin | −0,2 % | 4,6 % | 5,7 % | 5,6 % | 5,3 % | 6,8 % |
Kilde: SSB (08799, CC BY 4.0). Kilden · hentet 3. november 2026
Styringsrenten (prosent)
Styringsrenten falt 0,20 prosentpoeng i 2025; sektorens median driftsmargin falt 0,3 prosentpoeng.
| Mål | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Styringsrenten, årssnitt | 0,08 | 1,32 | 3,54 | 4,50 | 4,30 | 4,17 (så langt) |
| Endring fra året før | −0,28 prosentpoeng | +1,24 prosentpoeng | +2,22 prosentpoeng | +0,96 prosentpoeng | −0,20 prosentpoeng | −0,12 prosentpoeng |
| Sektorens median driftsmargin | −0,2 % | 4,6 % | 5,7 % | 5,6 % | 5,3 % | 6,8 % |
Kilde: Norges Bank (IR, NLOD 2.0). Kilden · hentet 3. november 2026
EUR/NOK (kr)
EUR/NOK steg 0,8 % i 2025; sektorens median driftsmargin falt 0,3 prosentpoeng.
| Mål | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EUR/NOK, årssnitt | 10,16 | 10,10 | 11,42 | 11,62 | 11,72 | 11,04 (så langt) |
| Endring fra året før | −5,2 % | −0,6 % | +13,1 % | +1,8 % | +0,8 % | −5,8 % |
| Sektorens median driftsmargin | −0,2 % | 4,6 % | 5,7 % | 5,6 % | 5,3 % | 6,8 % |
Kilde: Norges Bank (EXR, NLOD 2.0). Kilden · hentet 3. november 2026
Da eksportpris for råolje falt i 2025, holdt 1 384 av 2 793 rangerte selskaper driftsmarginen på samme nivå eller høyere enn året før. Blant de største: Dnv AS (2,5 % → 3,9 %), Norconsult Norge AS (5,3 % → 8,8 %), Siemens Energy AS (10,9 % → 14,1 %), PGS Geophysical AS (−25,2 % → 0,1 %), Sweco Norge AS (9,2 % → 9,7 %).
Vi viser driverne og marginen side om side og påstår ingen årsak. Følsomhet per selskap regnes ikke ut før vi har minst 10 år med regnskap per selskap: med tre år blir slike tall falsk presisjon.
Sektoren i Norge (SSB)
Hele næringen slik Statistisk sentralbyrå teller den, alle foretak og ikke bare aksjeselskapene vi rangerer. Bruk tallene som bakteppe for rangeringen over.
Foretak, sysselsatte og omsetning · 2024
- Foretak
- 39 300
- +1,8 % fra 2023
- Sysselsatte
- 104 649
- +0,9 % fra 2023
- Omsetning
- 270,1 mrd. kr
- +6,7 % fra 2023
- Brutto driftsmargin
- 9,6 %
- Brutto driftsresultat delt på omsetning
Alle foretak (hovedenheter), også enkeltpersonforetak.
Konkurser i næringen
216 foretakskonkurser de siste fire kvartalene (2025K4–2026K3). Endring −17,9 % mot de fire kvartalene før (263). Det er om lag 5,5 per 1 000 foretak.
Utenlandskontrollerte foretak · 2024
- Andel av foretakene
- 2,6 %
- Andel av de sysselsatte
- 19,6 %
- Andel av omsetningen
- 25,9 %
SSB publiserer dette bare for grupper av næringer. Tallene gjelder gruppen «Faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting».
Omsetningsindeks · Arkitekter og tekniske konsulenter
159,3 indeks, 2021 = 100, sesongjustert · 2026M08
−2,0 % mot 2025M08.
Månedlig, 2023M08 til 2026M08.
Kilde: Statistisk sentralbyrå (SSB), tabell 12910, tabell 10790, tabell 08085, tabell 13863. CC BY 4.0. Våre næringskoder (SN2025) er koblet til SSBs (SN2007) med SSBs korrespondansetabell i Klass.
Siste konkurser og avviklinger
- Newconcepts AS 924896833 Frivillig avvikling · 3. november 2026 · 0 MNOK (2025)
- Rallarkonsult AS 932830043 Frivillig avvikling · 3. november 2026 · 0 MNOK (2025)
- Storm Finko AS 935453682 Konkurs · 3. november 2026
- Thon Analytics AS 935497426 Konkurs · 3. november 2026
- 19Lfs AS 926800337 Tvangsavvikling · 2. november 2026 · 2 MNOK (2023)
- 2C Media AS 896428942 Frivillig avvikling · 2. november 2026 · 1 MNOK (2025)
- Green Concept AS 997015053 Frivillig avvikling · 2. november 2026 · 0 MNOK (2025)
- House of Home AS 933335739 Konkurs · 2. november 2026 · 3 MNOK (2025)
Næringskoder (NACE)
| Kode | Beskrivelse |
|---|---|
| 71* | Hele hovedgruppe 71 |
| 71.110 | Arkitektvirksomhet |
| 71.121 | Byggeteknisk konsulentvirksomhet |
| 71.122 | Geologiske undersøkelser |
| 71.123 | Utarbeidelse av kart og oppmåling |
| 71.129 | Annen teknisk konsulentvirksomhet |
| 71.200 | Teknisk prøving og analyse |
| 72* | Hele hovedgruppe 72 |
| 72.100 | Forskning og eksperimentell utvikling innenfor naturvitenskap og teknikk |
| 72.200 | Forskning og eksperimentell utvikling innenfor samfunnsvitenskap og humanistiske fag |
| 73* | Hele hovedgruppe 73 |
| 73.110 | Reklamebyråvirksomhet |
| 73.120 | Medieformidlingstjenester |
| 73.200 | Markeds- og opinionsundersøkelser |
| 73.300 | Pr og kommunikasjonstjenester |
| 74* | Hele hovedgruppe 74 |
| 74.110 | Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet |
| 74.120 | Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign |
| 74.130 | Interiørdesignvirksomhet |
| 74.140 | Annen spesialisert designvirksomhet |
| 74.200 | Fotografvirksomhet |
| 74.300 | Oversettelses- og tolkevirksomhet |
| 74.910 | Patentmeglervirksomhet og markedsføringstjenester |
| 74.990 | All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted |
| 75* | Hele hovedgruppe 75 |
| 75.000 | Veterinærtjenester |