Blushstudio AS

Org.nr. 819785082 · Bodø · Stiftet 2017 · 14 ansatte

Score · regnskapsår 2025

31av 100

Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 20 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Hva betyr det?

Rang i Morning-klassen Mikro: 1 066 av 1 340 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 1 893 av 2 313 · Annen tjenesteyting

Profil

Bever · Byggmester

Lavere lønnsomhet, lavere soliditet

Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2025, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 46 og soliditet 24 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Metode

Mot sektoren

Blushstudio AS ligger 18 poeng under medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025.

Medianscore 49 blant 1 339 selskaper.

Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025: driftsmargin 2,2 % (median 3,2 %) og egenkapitalandel 11,7 % (median 29,6 %).

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 30. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2025

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2025
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter4 MNOK3 MNOK
Driftsmargin 2,2 % 3,2 % 43 %
Resultatmargin 1,9 % 2,9 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet 8,4 % 8,9 % 49 %
Egenkapitalandel 11,7 % 29,6 % 32 %
Gjeldsgrad 7,52 1,50 15 %
Likviditetsgrad 1 1,06 1,40 31 %
Omsetningsvekst −28,7 % 3,9 % 3 %
Omsetning per ansatt0,28 MNOK0,61 MNOK

Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Med indeks 31 gjør Blushstudio AS det bedre enn 20 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (1 340 selskaper) i 2025.

Over tid

Score 2023–2025

SelskapetMedian0255075100202320242025
  • Blushstudio AS
  • Median: selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor
Oppsummert analyse

Blushstudio AS har score 31 for 2025, rang 1 893 av 2 313 i sektoren.

Sterkest: Lønnsomhet: persentil 46 mot sammenlignbare, driftsmargin 2,2 % mot median 3,2 %.

Svakest: Vekst: persentil 3 mot sammenlignbare, omsetningsvekst −28,7 % mot median 3,9 %. Soliditet: persentil 24 mot sammenlignbare, egenkapitalandel 11,7 % mot median 29,6 %.

Verdt å se nærmere på

Skrevet av faste regler fra tallene. Beskriver tallene, forklarer ikke årsaker. Ikke investerings- eller finansrådgivning. Slik lages oppsummeringen

Analyse · 2025

Hva tallene sier

Blushstudio AS hadde en driftsmargin på 2,2 % og en egenkapitalandel på 11,7 % i 2025, og er nr. 1 893 av 2 313 rangerte selskaper i Annen tjenesteyting.

Fra 2024 til 2025: gikk fra underskudd til overskudd før skatt og omsetningen falt med 29 %.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.

Estimert verdi · 2025

Tre enkle metoder

Metodene gir mellom 0 MNOK og 1 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: 0,1 MNOK 10,0 1 MNOK
EV/EBIT Driftsresultat: 0,1 MNOK
minus netto gjeld −0,4 MNOK
8,0 1 MNOK
P/B Egenkapital: 0,1 MNOK 1,0 0 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2025

Verdt å se nærmere på

Ingen regler slo ut for dette året.

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Finanskostnadene var 1,2 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2022

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2022, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2022, med median driftsmargin 0,2 %. Basert på de 9 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

Delindekser · 2025

Hva scoren består av

Lønnsomhet46 vekt 30 %
Soliditet24 vekt 25 %
Likviditet31 vekt 15 %
Vekst3 vekt 15 %
Konsistens44 vekt 15 %

Varighet: 31 (snitt over 3 år)

Indeksversjon 2. Datakompletthet 100 %: andelen av vektene som hadde data.

2025

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Blushstudio AS?

Driftsmarginen var 2,2 % i 2025, mot en median på 3,2 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var 8,4 %.

Hvor solid er Blushstudio AS?

Egenkapitalandelen var 11,7 % i 2025 (median 29,6 %). Gjeldsgraden var 7,52 (median 1,50).

Hvordan er likviditeten i Blushstudio AS?

Likviditetsgrad 1 var 1,06 i 2025 (median 1,40).

Hvordan står Blushstudio AS i Annen tjenesteyting?

Blushstudio AS er nr. 1 893 av 2 313 rangerte selskaper i Annen tjenesteyting for 2025. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 1 066 av 1 340. Omsetningen endret seg −28,7 % fra året før.

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
819785082
Org.form
AS
Sektor
Annen tjenesteyting (96.210)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
14 registrert 10. august 2026
Stiftet
11. oktober 2017 9 år i drift
Aksjekapital
0,03 MNOK
Forretningsadresse
Storgata 4A, 8006 BODØ
Kommune
Bodø rang 4–9 av 10 i KOSTRA-gruppe 11
Revisjon
Revisjon fravalgt fra 25. oktober 2017
Siste innsendte regnskap
2025

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 1. november 2026. Bare navn vises.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 30. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2023–2025

Nøkkeltall202320242025Utvikling
Indeks303331
Rang1 6841 7921 893
Driftsmargin−1,3 %−3,1 %2,2 %
Totalrentabilitet−4,0 %−13,0 %8,4 %
Egenkapitalandel10,5 %18,6 %11,7 %
Likviditetsgrad 11,261,201,06
Omsetningsvekst–7,2 %−28,7 %

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202320242025
Driftsinntekter5,1 MNOK5,5 MNOK3,9 MNOK
Driftsresultat−0,1 MNOK−0,2 MNOK0,1 MNOK
Resultat før skatt−0,1 MNOK−0,2 MNOK0,1 MNOK
Årsresultat0,0 MNOK−0,1 MNOK0,1 MNOK
Finanskostnader0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Sum eiendeler1,7 MNOK1,3 MNOK1,0 MNOK
Omløpsmidler1,7 MNOK1,3 MNOK1,0 MNOK
Egenkapital0,2 MNOK0,2 MNOK0,1 MNOK
Opptjent egenkapital0,1 MNOK0,2 MNOK0,1 MNOK
Sum gjeld1,3 MNOK1,1 MNOK0,9 MNOK
Kortsiktig gjeld1,3 MNOK1,1 MNOK0,9 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 30. oktober 2026, regnskaps-id 6880890.