Lambertseter Fysioterapi AS

Org.nr. 826715162 · Oslo · Stiftet 2020

Score · regnskapsår 2025

64av 100

Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 77 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Hva betyr det?

Rang i Morning-klassen Mikro: 342 av 1 478 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 428 av 1 902 · Helse og omsorg

Profil

Løve · Leder

Høy lønnsomhet, høy soliditet

Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2025, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 54 og soliditet 80 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Metode

Mot sektoren

Lambertseter Fysioterapi AS ligger 14 poeng over medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025.

Medianscore 50 blant 1 474 selskaper.

Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025: driftsmargin 6,5 % (median 8,1 %) og egenkapitalandel 78,2 % (median 46,1 %).

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 30. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2025

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2025
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter2 MNOK3 MNOK
Driftsmargin 6,5 % 8,1 % 47 %
Resultatmargin 6,5 % 7,9 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet 23,8 % 17,2 % 61 %
Egenkapitalandel 78,2 % 46,1 % 80 %
Gjeldsgrad 0,27 0,93 79 %
Likviditetsgrad 1 1,87 1,58 58 %
Omsetningsvekst 16,3 % 3,2 % 83 %

Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Med indeks 64 gjør Lambertseter Fysioterapi AS det bedre enn 77 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (1 478 selskaper) i 2025.

Over tid

Score 2023–2025

SelskapetMedian0255075100202320242025
  • Lambertseter Fysioterapi AS
  • Median: selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor
Oppsummert analyse

Lambertseter Fysioterapi AS har score 64 for 2025, rang 428 av 1 902 i sektoren.

Sterkest: Vekst: persentil 83 mot sammenlignbare, omsetningsvekst 16,3 % mot median 3,2 %. Soliditet: persentil 80 mot sammenlignbare, egenkapitalandel 78,2 % mot median 46,1 %.

Ingen områder ligger klart under sammenlignbare.

Skrevet av faste regler fra tallene. Beskriver tallene, forklarer ikke årsaker. Ikke investerings- eller finansrådgivning. Slik lages oppsummeringen

Analyse · 2025

Hva tallene sier

Lambertseter Fysioterapi AS hadde en driftsmargin på 6,5 % og en egenkapitalandel på 78,2 % i 2025, og er nr. 428 av 1 902 rangerte selskaper i Helse og omsorg.

Fra 2024 til 2025: gikk fra underskudd til overskudd før skatt og driftsmarginen steg fra −5,0 % til 6,5 %.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.

Estimert verdi · 2025

Tre enkle metoder

Metodene gir mellom 0 MNOK og 1 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: 0,1 MNOK 10,0 1 MNOK
EV/EBIT Driftsresultat: 0,1 MNOK
minus netto gjeld −0,1 MNOK
8,0 1 MNOK
P/B Egenkapital: 0,3 MNOK 1,0 0 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2025

Verdt å se nærmere på

Ingen regler slo ut for dette året.

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Finanskostnadene var 0,0 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2026

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2026, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2026, med median driftsmargin −10,4 %. Basert på de 6 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

Delindekser · 2025

Hva scoren består av

Lønnsomhet54 vekt 30 %
Soliditet80 vekt 25 %
Likviditet58 vekt 15 %
Vekst83 vekt 15 %
Konsistens45 vekt 15 %

Varighet: 58 (snitt over 3 år)

Indeksversjon 2. Datakompletthet 100 %: andelen av vektene som hadde data.

2025

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Lambertseter Fysioterapi AS?

Driftsmarginen var 6,5 % i 2025, mot en median på 8,1 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var 23,8 %.

Hvor solid er Lambertseter Fysioterapi AS?

Egenkapitalandelen var 78,2 % i 2025 (median 46,1 %). Gjeldsgraden var 0,27 (median 0,93).

Hvordan er likviditeten i Lambertseter Fysioterapi AS?

Likviditetsgrad 1 var 1,87 i 2025 (median 1,58).

Hvordan står Lambertseter Fysioterapi AS i Helse og omsorg?

Lambertseter Fysioterapi AS er nr. 428 av 1 902 rangerte selskaper i Helse og omsorg for 2025. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 342 av 1 478. Omsetningen endret seg 16,3 % fra året før.

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
826715162
Org.form
AS
Sektor
Helse og omsorg (86.950)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
15. desember 2020 5 år i drift
Aksjekapital
0,03 MNOK
Forretningsadresse
Cecilie Thoresens vei 17, 1153 OSLO
Kommune
Oslo rang 63–220 av 357 i landet
Revisjon
Revisjon fravalgt fra 22. mars 2021
Siste innsendte regnskap
2025

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 1. november 2026. Bare navn vises.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 30. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2023–2025

Nøkkeltall202320242025Utvikling
Indeks763464
Rang2641 474428
Driftsmargin14,2 %−5,0 %6,5 %
Totalrentabilitet52,8 %−21,9 %23,8 %
Egenkapitalandel77,6 %84,0 %78,2 %
Likviditetsgrad 13,470,011,87
Omsetningsvekst–−14,7 %16,3 %

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202320242025
Driftsinntekter1,6 MNOK1,4 MNOK1,6 MNOK
Driftsresultat0,2 MNOK−0,1 MNOK0,1 MNOK
Resultat før skatt0,2 MNOK−0,1 MNOK0,1 MNOK
Årsresultat0,2 MNOK−0,1 MNOK0,1 MNOK
Finanskostnader0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Sum eiendeler0,4 MNOK0,3 MNOK0,4 MNOK
Omløpsmidler0,3 MNOK0,0 MNOK0,1 MNOK
Egenkapital0,3 MNOK0,3 MNOK0,3 MNOK
Opptjent egenkapital0,3 MNOK0,2 MNOK0,3 MNOK
Sum gjeld0,1 MNOK0,0 MNOK0,1 MNOK
Kortsiktig gjeld0,1 MNOK0,0 MNOK0,1 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 30. oktober 2026, regnskaps-id 6771096.