Trust Security AS

Org.nr. 828601822 · Oslo · Stiftet 2021 · 33 ansatte

Score · regnskapsår 2024

51av 100

Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 53 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2024. Hva betyr det?

Rang i Morning-klassen Mikro: 713 av 1 512 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 1 439 av 3 037 · Forretningsmessig tjenesteyting

Profil

Bever · Byggmester

Lavere lønnsomhet, lavere soliditet

Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2024, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 42 og soliditet 45 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2024. Metode

Mot sektoren

Trust Security AS ligger 1 poeng over medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2024.

Medianscore 50 blant 1 510 selskaper.

Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2024: driftsmargin 1,6 % (median 3,6 %) og egenkapitalandel 28,4 % (median 26,6 %).

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 30. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2024

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2024
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter2 MNOK4 MNOK
Driftsmargin 1,6 % 3,6 % 40 %
Resultatmargin 1,5 % 3,0 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet 6,1 % 8,4 % 45 %
Egenkapitalandel 28,4 % 26,6 % 52 %
Gjeldsgrad 2,52 1,76 39 %
Likviditetsgrad 1 1,40 1,25 56 %
Omsetningsvekst 26,5 % 8,2 % 70 %
Omsetning per ansatt0,06 MNOK0,37 MNOK

Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2024. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Med indeks 51 gjør Trust Security AS det bedre enn 53 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (1 512 selskaper) i 2024.

Over tid

Score 2023–2025

SelskapetMedian0255075100202320242025
  • Trust Security AS
  • Median: selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor
Analyse · 2024

Hva tallene sier

Trust Security AS hadde en driftsmargin på 1,6 % og en egenkapitalandel på 28,4 % i 2024, og er nr. 1 439 av 3 037 rangerte selskaper i Forretningsmessig tjenesteyting.

Fra 2023 til 2024: driftsmarginen falt fra 9,5 % til 1,6 % og omsetningen økte med 27 %.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2024.

Estimert verdi · 2024

Tre enkle metoder

Metodene gir mellom 0 MNOK og 1 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelBørsbasisAnslag
P/E Årsresultat (snitt 2023–2024): 0,1 MNOK 17,3 1 MNOK 1 MNOK
EV/EBIT Driftsresultat (snitt 2023–2024): 0,1 MNOK
minus netto gjeld −0,2 MNOK
14,1 1 MNOK 1 MNOK
P/B Egenkapital: 0,1 MNOK 2,7 0 MNOK 0 MNOK

Børsbasis er verdien med børsmultipler. Anslaget er trukket ned med 51 % for et unotert selskap: 20 % for manglende omsettelighet og 38 % for størrelse (småbedriftspremie 4 % på avkastningskravet).

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med børsmultipler og faste justeringer. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Se regnestykket

Indikasjoner · 2024

Verdt å se nærmere på

Ingen regler slo ut for dette året.

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Finanskostnadene var 0,2 % av gjelden i 2024. Styringsrenten var i snitt 4,50 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2026

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2026, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2026, med median driftsmargin 0,3 %. Basert på de 9 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

Delindekser · 2024

Hva scoren består av

Lønnsomhet42 vekt 30 %
Soliditet45 vekt 25 %
Likviditet56 vekt 15 %
Vekst70 vekt 15 %
Konsistens54 vekt 15 %

Varighet: 57 (snitt over 2 år)

Indeksversjon 2. Datakompletthet 100 %: andelen av vektene som hadde data.

2024

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Trust Security AS?

Driftsmarginen var 1,6 % i 2024, mot en median på 3,6 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var 6,1 %.

Hvor solid er Trust Security AS?

Egenkapitalandelen var 28,4 % i 2024 (median 26,6 %). Gjeldsgraden var 2,52 (median 1,76).

Hvordan er likviditeten i Trust Security AS?

Likviditetsgrad 1 var 1,40 i 2024 (median 1,25).

Hvordan står Trust Security AS i Forretningsmessig tjenesteyting?

Trust Security AS er nr. 1 439 av 3 037 rangerte selskaper i Forretningsmessig tjenesteyting for 2024. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 713 av 1 512. Omsetningen endret seg 26,5 % fra året før.

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
828601822
Org.form
AS
Sektor
Forretningsmessig tjenesteyting (80.010)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
33 registrert 10. oktober 2026
Stiftet
27. oktober 2021 5 år i drift
Aksjekapital
0,03 MNOK
Forretningsadresse
c/o Usman Sarwar, Gunnar Schjelderups vei 23F, 0485 OSLO
Kommune
Oslo rang 63–220 av 357 i landet
Revisjon
Revisjon fravalgt fra 24. januar 2022
Siste innsendte regnskap
2025
Selskapets forretningskommune, Oslo. Kartet viser kommunen, ikke adressen. Kilde for kart: Kartverket (CC BY 4.0).

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 31. oktober 2026. Bare navn vises.

Aksjonærer (2025)

Antall aksjonærer
3
Største eier
50,0 %
Fordeling
selskaper 25 % · privatpersoner 75 % · utenlandske 0 %
Eid fra samme kommune
100 %

Selskapet er nytt i aksjonærregisteret i 2025.

Kilde: Skatteetatens aksjonærregister per 2025. Tallene kan være eldre enn dagens eierforhold. Privatpersoner vises ikke med navn.

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 30. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2023–2025

Nøkkeltall202320242025Utvikling
Indeks645141
Rang8141 4392 053
Driftsmargin9,5 %1,6 %−0,9 %
Totalrentabilitet42,6 %6,1 %−3,9 %
Egenkapitalandel34,9 %28,4 %20,4 %
Likviditetsgrad 11,541,401,24
Omsetningsvekst–26,5 %30,0 %

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202320242025
Driftsinntekter1,5 MNOK1,9 MNOK2,5 MNOK
Driftsresultat0,1 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Resultat før skatt0,1 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Skattekostnad0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Årsresultat0,1 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Finanskostnader–0,0 MNOK0,0 MNOK
Sum eiendeler0,3 MNOK0,5 MNOK0,6 MNOK
Omløpsmidler0,3 MNOK0,5 MNOK0,6 MNOK
Egenkapital0,1 MNOK0,1 MNOK0,1 MNOK
Opptjent egenkapital0,1 MNOK0,1 MNOK0,1 MNOK
Sum gjeld0,2 MNOK0,4 MNOK0,5 MNOK
Kortsiktig gjeld0,2 MNOK0,4 MNOK0,5 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 30. oktober 2026, regnskaps-id 6274781.