Combisafe Norge AS

Org.nr. 886838972 · Oslo · Stiftet 2004

Mangler regnskap for 2025. Fristen var 31. juli 2026. Brønnøysundregistrene oppgir ikke når regnskap kom inn, bare siste innsendte år.

Score · regnskapsår 2022

96av 100

Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 100 % av selskaper i Morning-klassen Små i samme sektor i 2022. Hva betyr det?

Rang i Morning-klassen Små: 1 av 106 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 3 av 289 · Handel

Profil

Løve · Leder

Høy lønnsomhet, høy soliditet

Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2022, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 92 og soliditet 99 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Små i samme sektor i 2022. Metode

Mot sektoren

Combisafe Norge AS ligger 47 poeng over medianen for selskaper i Morning-klassen Små i samme sektor i 2022.

Medianscore 49 blant 106 selskaper.

Mot selskaper i Morning-klassen Små i samme sektor i 2022: driftsmargin 29,9 % (median 2,5 %) og egenkapitalandel 85,4 % (median 19,9 %).

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 26. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2022

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2022
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter29 MNOK18 MNOK
Driftsmargin 29,9 % 2,5 % 96 %
Resultatmargin 29,5 % 1,5 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet 23,4 % 7,1 % 88 %
Egenkapitalandel 85,4 % 19,9 % 99 %
Gjeldsgrad 0,17 2,67 99 %
Likviditetsgrad 1 6,86 1,48 98 %
Omsetningsvekst – – ikke sammenlignet

Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Små i samme sektor i 2022. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Med indeks 96 gjør Combisafe Norge AS det bedre enn 100 % av selskaper i Morning-klassen Små i samme sektor (106 selskaper) i 2022.

Over tid

Score 2022–2024

SelskapetMedian0255075100202220232024Skyggelagt år er sektorens svakeste år, som stresstesten bruker.
  • Combisafe Norge AS
  • Median: selskaper i Morning-klassen Små i samme sektor
Analyse · 2022

Hva tallene sier

Combisafe Norge AS hadde en driftsmargin på 29,9 % og en egenkapitalandel på 85,4 % i 2022, og er nr. 3 av 289 rangerte selskaper i Handel.

Combisafe Norge AS klarte seg bedre enn sektoren i 2022, sektorens svakeste år.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2022.

Estimert verdi · 2022

Tre enkle metoder

Metodene gir mellom 33 MNOK og 70 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: 6,8 MNOK 10,0 68 MNOK
EV/EBIT Driftsresultat: 8,8 MNOK
minus netto gjeld 0,0 MNOK
8,0 70 MNOK
P/B Egenkapital: 33,4 MNOK 1,0 33 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2022

Verdt å se nærmere på

  • positiv

    I øvre kvartil på lønnsomhet, soliditet og likviditet. Hva skiller dette selskapet fra resten av sektoren?

    Tallgrunnlag: Driftsmargin 29,9 % (median 2,5 %); Egenkapitalandel 85,4 % (median 19,9 %); Likviditetsgrad 1 6,86 (median 1,48).

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Finanskostnadene var 8,2 % av gjelden i 2022. Styringsrenten var i snitt 1,32 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2022

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Driftsmarginen var 29,9 % i 2022 (sektorens median 1,5 %), og egenkapitalandelen 85,4 %. I de andre årene var driftsmarginen 6,7 % i snitt.

Det svakeste året for sektoren var 2022, med median driftsmargin 1,5 %. Basert på de 11 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

Delindekser · 2022

Hva scoren består av

Lønnsomhet92 vekt 30 %
Soliditet99 vekt 25 %
Likviditet98 vekt 15 %
Vekst– mangler data, ikke med
Konsistens99 vekt 15 %

Indeksversjon 2. Datakompletthet 85 %: andelen av vektene som hadde data.

2022

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Combisafe Norge AS?

Driftsmarginen var 29,9 % i 2022, mot en median på 2,5 % blant selskaper i Morning-klassen Små i samme sektor. Totalrentabiliteten var 23,4 %.

Hvor solid er Combisafe Norge AS?

Egenkapitalandelen var 85,4 % i 2022 (median 19,9 %). Gjeldsgraden var 0,17 (median 2,67).

Hvordan er likviditeten i Combisafe Norge AS?

Likviditetsgrad 1 var 6,86 i 2022 (median 1,48).

Hvordan står Combisafe Norge AS i Handel?

Combisafe Norge AS er nr. 3 av 289 rangerte selskaper i Handel for 2022. Blant selskaper i Morning-klassen Små er det nr. 1 av 106.

Konsernregnskap

Selskapet er registrert som del av et konsern, men vi har ikke noe konsernregnskap for det. Konsernregnskapet leveres av morselskapet, og åpne data sier ikke hvilket selskap det er.

Tolk tallene med forsiktighet: et selskap i et konsern kan se solid ut på grunn av konsernbidrag, eller svakt fordi utbytte går opp til morselskapet. Tallene er indikasjoner, ikke fasit.

Vi viser ikke konsernstrukturen, fordi åpne data ikke sier hvem som eier hvem.

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
886838972
Org.form
AS · del av et konsern
Sektor
Handel (46.490)
Morning selskapsklasse
Små
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
19. mars 2004 22 år i drift
Aksjekapital
0,10 MNOK
Forretningsadresse
Karenslyst allé 10, 0278 OSLO
Kommune
Oslo rang 63–220 av 357 i landet
Siste innsendte regnskap
2024
Nettside
www.combisafe.com

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 29. oktober 2026. Bare navn vises.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 26. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2022–2024

Nøkkeltall202220232024Utvikling
Indeks967268
Rang33 7944 132
Driftsmargin29,9 %7,7 %5,7 %
Totalrentabilitet23,4 %7,7 %5,1 %
Egenkapitalandel85,4 %94,9 %96,8 %
Likviditetsgrad 16,8619,6830,67
Omsetningsvekst–−26,0 %−64,3 %

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202220232024
Driftsinntekter29,4 MNOK21,8 MNOK7,8 MNOK
Driftsresultat8,8 MNOK1,7 MNOK0,4 MNOK
Resultat før skatt8,7 MNOK2,5 MNOK1,9 MNOK
Årsresultat6,8 MNOK1,9 MNOK1,5 MNOK
Finanskostnader0,5 MNOK0,4 MNOK0,0 MNOK
Sum eiendeler39,1 MNOK37,2 MNOK38,0 MNOK
Omløpsmidler39,1 MNOK37,2 MNOK38,0 MNOK
Egenkapital33,4 MNOK35,3 MNOK36,8 MNOK
Opptjent egenkapital33,3 MNOK35,2 MNOK36,7 MNOK
Sum gjeld5,7 MNOK1,9 MNOK1,2 MNOK
Kortsiktig gjeld5,7 MNOK1,9 MNOK1,2 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 26. oktober 2026, regnskaps-id 4359339.