Tutu AS

Org.nr. 912027481 · Trondheim · Stiftet 2013

Score · regnskapsår 2025

For lite grunnlag: Omsetning ikke oppgitt

Basert på årsregnskapet for 2025

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 30. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2025

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2025
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter0 MNOK7 MNOK
Driftsmargin – 9,6 % ikke sammenlignet
Resultatmargin – 10,0 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet 31,6 % 19,7 % ikke sammenlignet
Egenkapitalandel 81,2 % 34,4 % ikke sammenlignet
Gjeldsgrad 0,23 1,70 ikke sammenlignet
Likviditetsgrad 1 – 1,42 ikke sammenlignet
Omsetningsvekst – 7,3 % ikke sammenlignet

Medianen og «bedre enn» gjelder selskapene i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Over tid

Score over tid

Score over tid krever minst to regnskapsår med score. Kommer når neste års tall er hentet eller historikk er importert.

Bransjen eller selskapet: hva drev resultatet?

Selskapet og sektorens drivere

Priser, rente og valuta som former sektorens år, år for år ved siden av driftsmarginen til Tutu AS. Tallene står side om side; vi påstår ingen årsak.

Omsetningsindeks: juridisk og regnskapsmessig tjenesteyting (indeks (2021 = 100))

Omsetningsindeks: juridisk og regnskapsmessig tjenesteyting per år og driftsmarginen til Tutu AS
Mål202120222023202420252026
Omsetningsindeks: juridisk og regnskapsmessig tjenesteyting, årssnitt100,4107,7127,0135,2141,7149,6 (så langt)
Endring fra året før+8,7 %+7,3 %+17,9 %+6,4 %+4,8 %+5,5 %
Selskapets driftsmargin––––––

Kilde: SSB (13863, CC BY 4.0). Kilden

Omsetningsindeks: administrativ rådgivning (indeks (2021 = 100))

Omsetningsindeks: administrativ rådgivning per år og driftsmarginen til Tutu AS
Mål202120222023202420252026
Omsetningsindeks: administrativ rådgivning, årssnitt99,4104,0114,9116,0123,6128,7 (så langt)
Endring fra året før+17,3 %+4,6 %+10,5 %+1,0 %+6,5 %+4,1 %
Selskapets driftsmargin––––––

Kilde: SSB (13863, CC BY 4.0). Kilden

Tjenestepriser: juridisk og regnskapsmessig tjenesteyting (indeks (2021 = 100))

Tjenestepriser: juridisk og regnskapsmessig tjenesteyting per år og driftsmarginen til Tutu AS
Mål202120222023202420252026
Tjenestepriser: juridisk og regnskapsmessig tjenesteyting, årssnitt100,0104,8111,8117,4123,2127,0 (så langt)
Endring fra året før+3,4 %+4,8 %+6,7 %+5,0 %+4,9 %+3,1 %
Selskapets driftsmargin––––––

Kilde: SSB (14335, CC BY 4.0). Kilden

Konsumprisindeksen (indeks (2025 = 100))

Konsumprisindeksen per år og driftsmarginen til Tutu AS
Mål202120222023202420252026
Konsumprisindeksen, årssnitt84,389,294,197,0100,0102,9 (så langt)
Endring fra året før+3,5 %+5,8 %+5,5 %+3,2 %+3,0 %+2,9 %
Selskapets driftsmargin––––––

Kilde: SSB (14710, CC BY 4.0). Kilden

Styringsrenten (prosent)

Styringsrenten per år og driftsmarginen til Tutu AS
Mål202120222023202420252026
Styringsrenten, årssnitt0,081,323,544,504,304,17 (så langt)
Endring fra året før−0,28 prosentpoeng+1,24 prosentpoeng+2,22 prosentpoeng+0,96 prosentpoeng−0,20 prosentpoeng−0,12 prosentpoeng
Selskapets driftsmargin––––––

Kilde: Norges Bank (IR, NLOD 2.0). Kilden

Lønnsindeks: juridisk og regnskapsmessig tjenesteyting (indeks)

Lønnsindeks: juridisk og regnskapsmessig tjenesteyting per år og driftsmarginen til Tutu AS
Mål202120222023202420252026
Lønnsindeks: juridisk og regnskapsmessig tjenesteyting, årssnitt86,289,893,999,1104,4108,4 (så langt)
Endring fra året før+5,1 %+4,3 %+4,5 %+5,6 %+5,4 %+3,8 %
Selskapets driftsmargin––––––

Kilde: SSB (12314, CC BY 4.0). Kilden

Vi viser driverne og marginen side om side og påstår ingen årsak. Følsomhet per selskap regnes ikke ut før vi har minst 10 år med regnskap per selskap: med tre år blir slike tall falsk presisjon.

Analyse · 2025

Hva tallene sier

Tutu AS hadde en egenkapitalandel på 81,2 % i 2025. Selskapet er ikke rangert: omsetning ikke oppgitt.

Fra 2024 til 2025: egenkapitalandelen steg fra 67,4 % til 81,2 %.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.

Estimert verdi · 2025

Tre enkle metoder

Metodene gir mellom 3 MNOK og 5 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelBørsbasisAnslag
P/E Årsresultat (snitt 2023–2025): 0,2 MNOK 22,4 5 MNOK 3 MNOK
EV/EBIT Driftsresultat (snitt 2023–2025): 0,0 MNOK 17,4 – ikke meningsfull
P/B Egenkapital: 2,6 MNOK 4,1 11 MNOK 5 MNOK

Børsbasis er verdien med børsmultipler. Anslaget er trukket ned med 51 % for et unotert selskap: 20 % for manglende omsettelighet og 38 % for størrelse (småbedriftspremie 4 % på avkastningskravet).

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med børsmultipler og faste justeringer. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Se regnestykket

Indikasjoner · 2025

Verdt å se nærmere på

Ingen regler slo ut for dette året.

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Finanskostnadene var 121,8 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2026

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2026, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2026, med median driftsmargin 5,4 %. Basert på de 7 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

2025

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Tutu AS?

Driftsmarginen var – i 2025, mot en median på 9,6 % blant selskapene i samme sektor. Totalrentabiliteten var 31,6 %.

Hvor solid er Tutu AS?

Egenkapitalandelen var 81,2 % i 2025 (median 34,4 %). Gjeldsgraden var 0,23 (median 1,70).

Konsernregnskap

Selskapet er registrert som del av et konsern, men vi har ikke noe konsernregnskap for det. Konsernregnskapet leveres av morselskapet, og åpne data sier ikke hvilket selskap det er.

Tolk tallene med forsiktighet: et selskap i et konsern kan se solid ut på grunn av konsernbidrag, eller svakt fordi utbytte går opp til morselskapet. Tallene er indikasjoner, ikke fasit.

Konsernstruktur · 2025

2 selskaper i konsernet ifølge aksjonærregisteret for 2025. Et selskap regnes som datterselskap når et norsk selskap eier mer enn halvparten av aksjene.

Privatpersoner eier 100 % av aksjene i Tutu AS. Personer vises ikke med navn.

Tutu AS har ikke levert konsernregnskap i åpne data, så konsernet har ingen egen indeks. Hvert selskap har sitt eget regnskap.

Konsernet i tall

Sektorer
Revisjon, regnskap og rådgivning (1 selskap) 1 av 2 selskaper i treet har regnskap hos oss. Sektorene er sortert etter selskapenes egen omsetning, som også har salg mellom selskapene i konsernet.
  • Tutu AS du er her operativt · Revisjon, regnskap og rådgivning

Tolk tallene med forsiktighet: et selskap i et konsern kan se solid ut på grunn av konsernbidrag, eller svakt fordi utbytte går opp til morselskapet. Tallene er indikasjoner, ikke fasit.

Kilde: Skatteetatens aksjonærregister 2025 (flertallseier med over 50 % av aksjene). Stemmerettsavtaler og eierskap via utlandet er ikke med.

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
912027481
Org.form
AS · del av et konsern
Sektor
Revisjon, regnskap og rådgivning (70.200)
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
30. mai 2013 13 år i drift
Aksjekapital
0,03 MNOK
Forretningsadresse
Hans Hagerups gate 1, 7012 TRONDHEIM
Kommune
Trondheim rang 3 av 11 i KOSTRA-gruppe 12
Revisjon
Revisjon fravalgt fra 4. juni 2013
Siste innsendte regnskap
2025
Nettside
www.milesahead.no
LEI
254900XT6SMHJYF8WR50 fornyes 9. januar 2027
Selskapets forretningskommune, Trondheim. Kartet viser kommunen, ikke adressen. Kilde for kart: Kartverket (CC BY 4.0).

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 2. november 2026. Bare navn vises.

Morselskap
Ingen morselskap: eies av personer

Kilde: GLEIF (Global Legal Entity Identifier Foundation), hentet 30. oktober 2026. Morselskap er det selskapet selv har rapportert til GLEIF.

Aksjonærer (2025)

Antall aksjonærer
1 (én eier)
Største eier
100,0 %
Fordeling
selskaper 0 % · privatpersoner 100 % · utenlandske 0 %
Eid fra samme kommune
100 %
Konsernkjede
Øverste eier: privatperson

Selskapet er nytt i aksjonærregisteret i 2025.

Eier flertallet i: Miles Ahead AS (100 %)

Porteføljen: 3 av selskapene det eier aksjer i har regnskap hos oss, 0 av dem med flertall. Snittindeksen er 43. 0 har negativ egenkapital, og 2 gikk med underskudd siste år.

Har eierandeler i: Weseed AS (2 %), T:Lab Capital AS (5 %), Miles Ahead AS (100 %), Rubiks AS (1 %), Alva Industries AS (0 %), Strise AS (0 %)

Kilde: Skatteetatens aksjonærregister per 2025. Tallene kan være eldre enn dagens eierforhold. Privatpersoner vises ikke med navn.

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 30. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2023–2025

Nøkkeltall202320242025Utvikling
Indeks–––
Rang–––
Driftsmargin–––
Totalrentabilitet10,8 %10,2 %31,6 %
Egenkapitalandel91,3 %67,4 %81,2 %
Likviditetsgrad 13,660,05–
Omsetningsvekst–––

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202320242025
Driftsinntekter––0,0 MNOK
Driftsresultat0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Resultat før skatt0,2 MNOK0,2 MNOK0,3 MNOK
Skattekostnad–––
Årsresultat0,2 MNOK0,2 MNOK0,3 MNOK
Finanskostnader0,1 MNOK0,1 MNOK0,7 MNOK
Sum eiendeler3,1 MNOK3,4 MNOK3,2 MNOK
Omløpsmidler0,0 MNOK0,0 MNOK0,2 MNOK
Egenkapital2,8 MNOK2,3 MNOK2,6 MNOK
Opptjent egenkapital2,8 MNOK2,3 MNOK2,5 MNOK
Sum gjeld0,3 MNOK1,1 MNOK0,6 MNOK
Kortsiktig gjeld0,0 MNOK0,8 MNOK0,0 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 30. oktober 2026, regnskaps-id 6602189.