Tg-Renhold Klinikk AS
Score · regnskapsår 2025
57av 100
Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 63 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Hva betyr det?
Rang i Morning-klassen Mikro: 371 av 1 009 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 767 av 2 040 · Forretningsmessig tjenesteyting
Profil
Gepard · Sprinter
Høy lønnsomhet, lavere soliditet
Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2025, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 69 og soliditet 39 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Metode
Mot sektoren
Tg-Renhold Klinikk AS ligger 8 poeng over medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025.
Medianscore 49 blant 1 007 selskaper.
Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025: driftsmargin 6,2 % (median 4,3 %) og egenkapitalandel 26,1 % (median 29,5 %).
Tallene bak scoren
| Mål | Selskapet | Median |
|---|---|---|
| Driftsinntekter | 5 MNOK | 3 MNOK |
| Driftsmargin | 6,2 % | 4,3 % |
| Resultatmargin | 6,2 % | 3,2 % |
| Totalrentabilitet | 29,8 % | 8,5 % |
| Egenkapitalandel | 26,1 % | 29,5 % |
| Gjeldsgrad | 2,84 | 1,50 |
| Likviditetsgrad 1 | 1,28 | 1,31 |
| Omsetningsvekst | 6 179,1 % | 6,6 % |
| Omsetning per ansatt | 0,72 MNOK | 0,37 MNOK |
Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.
Med indeks 57 gjør Tg-Renhold Klinikk AS det bedre enn 63 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (1 009 selskaper) i 2025.
Score over tid
Score over tid krever minst to regnskapsår med score. Kommer når neste års tall er hentet eller historikk er importert.
Tg-Renhold Klinikk AS har score 57 for 2025, rang 767 av 2 040 i sektoren.
Sterkest: Vekst: persentil 100 mot sammenlignbare, omsetningsvekst 6 179,1 % mot median 6,6 %. Lønnsomhet: persentil 69 mot sammenlignbare, driftsmargin 6,2 % mot median 4,3 %.
Svakest: Konsistens: persentil 27 mot sammenlignbare. Soliditet: persentil 39 mot sammenlignbare, egenkapitalandel 26,1 % mot median 29,5 %.
Verdt å se nærmere på
- Hva ligger bak svak konsistens, og er det varig?
- Hva ligger bak svak soliditet, og er det varig?
Skrevet av faste regler fra tallene. Beskriver tallene, forklarer ikke årsaker. Ikke investerings- eller finansrådgivning. Slik lages oppsummeringen
Hva tallene sier
Tg-Renhold Klinikk AS hadde en driftsmargin på 6,2 % og en egenkapitalandel på 26,1 % i 2025, og er nr. 767 av 2 040 rangerte selskaper i Forretningsmessig tjenesteyting.
Fra 2024 til 2025: omsetningen økte med 6 179 % og driftsmarginen steg fra −55,4 % til 6,2 %.
Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.
Tre enkle metoder
Metodene gir mellom 0 MNOK og 3 MNOK.
| Metode | Multippel | Anslag |
|---|---|---|
| P/E | 10,0 | 2 MNOK |
| EV/EBIT | 8,0 | 3 MNOK |
| P/B | 1,0 | 0 MNOK |
Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket
Verdt å se nærmere på
Ingen regler slo ut for dette året.
Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.
Finanskostnadene var 0,1 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.
Se rente, priser og valuta for sektoren
Datakvalitet
Ingen avvik funnet i tallene.
Scenarioanalyse: sektorens svakeste år
Vi har ikke regnskap for 2026, sektorens svakeste år, for dette selskapet.
Det svakeste året for sektoren var 2026, med median driftsmargin −3,2 %. Basert på de 9 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode
Hva scoren består av
| Lønnsomhet | 69 | vekt 30 % |
|---|---|---|
| Soliditet | 39 | vekt 25 % |
| Likviditet | 48 | vekt 15 % |
| Vekst | 100 | vekt 15 % |
| Konsistens | 27 | vekt 15 % |
Indeksversjon 2. Datakompletthet 100 %: andelen av vektene som hadde data.
Spørsmål og svar
Hvor lønnsomt er Tg-Renhold Klinikk AS?
Driftsmarginen var 6,2 % i 2025, mot en median på 4,3 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var 29,8 %.
Hvor solid er Tg-Renhold Klinikk AS?
Egenkapitalandelen var 26,1 % i 2025 (median 29,5 %). Gjeldsgraden var 2,84 (median 1,50).
Hvordan er likviditeten i Tg-Renhold Klinikk AS?
Likviditetsgrad 1 var 1,28 i 2025 (median 1,31).
Hvordan står Tg-Renhold Klinikk AS i Forretningsmessig tjenesteyting?
Tg-Renhold Klinikk AS er nr. 767 av 2 040 rangerte selskaper i Forretningsmessig tjenesteyting for 2025. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 371 av 1 009. Omsetningen endret seg 6 179,1 % fra året før.
Fra Enhetsregisteret
- Org.nr.
- 916045964
- Org.form
- AS
- Sektor
- Forretningsmessig tjenesteyting (81.210)
- Morning selskapsklasse
- Mikro
- Ansatte
- 7 registrert 10. september 2026
- Stiftet
- 5. august 2015 11 år i drift
- Aksjekapital
- 0,03 MNOK
- Forretningsadresse
- Mikalsrud 7A, 2069 JESSHEIM (ULLENSAKER)
- Kommune
- Ullensaker rang 4–12 av 13 i KOSTRA-gruppe 10
- Revisjon
- Revisjon fravalgt fra 9. oktober 2015
- Siste innsendte regnskap
- 2025
- Nettside
- www.hmsnorge.com
Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene
Eierskap og roller
Henter roller …
Kilde: Enhetsregisteret, hentet 1. november 2026. Bare navn vises.
Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.
Kommer · ikke bygget ennå
Feil i dataene?
Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.
Tallene ble sist hentet 31. oktober 2026.
Utvikling år for år · 2023–2025
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Indeks | – | – | 57 | |
| Rang | – | – | 767 | |
| Driftsmargin | 89,5 % | −55,4 % | 6,2 % | |
| Totalrentabilitet | 54,0 % | −48,9 % | 29,8 % | |
| Egenkapitalandel | 82,3 % | 26,2 % | 26,1 % | |
| Likviditetsgrad 1 | 5,66 | 1,36 | 1,28 | |
| Omsetningsvekst | – | 59,7 % | 6 179,1 % |
Regnskapstall
Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0,1 MNOK | 0,1 MNOK | 5,0 MNOK |
| Driftsresultat | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK | 0,3 MNOK |
| Resultat før skatt | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK | 0,3 MNOK |
| Årsresultat | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK | 0,2 MNOK |
| Finanskostnader | – | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK |
| Sum eiendeler | 0,1 MNOK | 0,1 MNOK | 1,0 MNOK |
| Omløpsmidler | 0,1 MNOK | 0,1 MNOK | 1,0 MNOK |
| Egenkapital | 0,1 MNOK | 0,0 MNOK | 0,3 MNOK |
| Opptjent egenkapital | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK | 0,2 MNOK |
| Sum gjeld | 0,0 MNOK | 0,1 MNOK | 0,8 MNOK |
| Kortsiktig gjeld | 0,0 MNOK | 0,1 MNOK | 0,8 MNOK |
Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 31. oktober 2026, regnskaps-id 6750258.
Videre
Lignende selskaper
- Helsevikar Norge AS indeks 57, nr. 761 · sammenlign
- Bærum Kunsthall AS indeks 57, nr. 762 · sammenlign
- Vega Travel Group AS indeks 57, nr. 763 · sammenlign
- Art Travel AS indeks 57, nr. 765 · sammenlign
- Moonlight Sound AS indeks 57, nr. 770 · sammenlign