Totality Facility Services AS
Score · regnskapsår 2025
74av 100
Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 93 % av selskaper i Morning-klassen Mellomstore i samme sektor i 2025. Hva betyr det?
Rang i Morning-klassen Mellomstore: 28 av 362 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 162 av 1 867 · Forretningsmessig tjenesteyting
Profil
Løve · Leder
Høy lønnsomhet, høy soliditet
Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2025, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 75 og soliditet 72 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mellomstore i samme sektor i 2025. Metode
Mot sektoren
Totality Facility Services AS ligger 24 poeng over medianen for selskaper i Morning-klassen Mellomstore i samme sektor i 2025.
Medianscore 50 blant 362 selskaper.
Mot selskaper i Morning-klassen Mellomstore i samme sektor i 2025: driftsmargin 8,1 % (median 4,4 %) og egenkapitalandel 35,5 % (median 20,0 %).
Tallene bak scoren
| Mål | Selskapet | Median |
|---|---|---|
| Driftsinntekter | 69 MNOK | 124 MNOK |
| Driftsmargin | 8,1 % | 4,4 % |
| Resultatmargin | 8,2 % | 4,3 % |
| Totalrentabilitet | 22,5 % | 11,1 % |
| Egenkapitalandel | 35,5 % | 20,0 % |
| Gjeldsgrad | 1,81 | 3,78 |
| Likviditetsgrad 1 | 1,39 | 1,13 |
| Omsetningsvekst | 34,4 % | 8,0 % |
| Omsetning per ansatt | 0,18 MNOK | 1,22 MNOK |
Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mellomstore i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.
Med indeks 74 gjør Totality Facility Services AS det bedre enn 93 % av selskaper i Morning-klassen Mellomstore i samme sektor (362 selskaper) i 2025.
Score 2023–2025
- Totality Facility Services AS
- Median: selskaper i Morning-klassen Mellomstore i samme sektor
Totality Facility Services AS har score 74 for 2025, rang 162 av 1 867 i sektoren.
Sterkest: Vekst: persentil 82 mot sammenlignbare, omsetningsvekst 34,4 % mot median 8,0 %. Lønnsomhet: persentil 75 mot sammenlignbare, driftsmargin 8,1 % mot median 4,4 %.
Ingen områder ligger klart under sammenlignbare.
Skrevet av faste regler fra tallene. Beskriver tallene, forklarer ikke årsaker. Ikke investerings- eller finansrådgivning. Slik lages oppsummeringen
Hva tallene sier
Totality Facility Services AS hadde en driftsmargin på 8,1 % og en egenkapitalandel på 35,5 % i 2025, og er nr. 162 av 1 867 rangerte selskaper i Forretningsmessig tjenesteyting.
Fra 2024 til 2025: omsetningen økte med 34 % og egenkapitalandelen steg fra 23,1 % til 35,5 %.
Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.
Tre enkle metoder
Metodene gir mellom 9 MNOK og 59 MNOK.
| Metode | Multippel | Anslag |
|---|---|---|
| P/E | 10,0 | 44 MNOK |
| EV/EBIT | 8,0 | 59 MNOK |
| P/B | 1,0 | 9 MNOK |
Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket
Verdt å se nærmere på
Ingen regler slo ut for dette året.
Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.
Finanskostnadene var 0,0 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.
Se rente, priser og valuta for sektoren
Datakvalitet
Ingen avvik funnet i tallene.
Scenarioanalyse: sektorens svakeste år
Vi har ikke regnskap for 2026, sektorens svakeste år, for dette selskapet.
Det svakeste året for sektoren var 2026, med median driftsmargin −3,2 %. Basert på de 9 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode
Hva scoren består av
| Lønnsomhet | 75 | vekt 30 % |
|---|---|---|
| Soliditet | 72 | vekt 25 % |
| Likviditet | 72 | vekt 15 % |
| Vekst | 82 | vekt 15 % |
| Konsistens | 67 | vekt 15 % |
Varighet: 67 (snitt over 3 år)
Indeksversjon 2. Datakompletthet 100 %: andelen av vektene som hadde data.
Spørsmål og svar
Hvor lønnsomt er Totality Facility Services AS?
Driftsmarginen var 8,1 % i 2025, mot en median på 4,4 % blant selskaper i Morning-klassen Mellomstore i samme sektor. Totalrentabiliteten var 22,5 %.
Hvor solid er Totality Facility Services AS?
Egenkapitalandelen var 35,5 % i 2025 (median 20,0 %). Gjeldsgraden var 1,81 (median 3,78).
Hvordan er likviditeten i Totality Facility Services AS?
Likviditetsgrad 1 var 1,39 i 2025 (median 1,13).
Hvordan står Totality Facility Services AS i Forretningsmessig tjenesteyting?
Totality Facility Services AS er nr. 162 av 1 867 rangerte selskaper i Forretningsmessig tjenesteyting for 2025. Blant selskaper i Morning-klassen Mellomstore er det nr. 28 av 362. Omsetningen endret seg 34,4 % fra året før.
Fra Enhetsregisteret
- Org.nr.
- 916833393
- Org.form
- AS
- Sektor
- Forretningsmessig tjenesteyting (81.210)
- Morning selskapsklasse
- Mellomstore
- Ansatte
- 378 registrert 10. oktober 2026
- Stiftet
- 1. mars 2016 10 år i drift
- Aksjekapital
- 0,40 MNOK
- Forretningsadresse
- Vakåsveien 9, 1395 HVALSTAD (ASKER)
- Kommune
- Asker rang 2 av 11 i KOSTRA-gruppe 12
- Siste innsendte regnskap
- 2025
- Nettside
- www.totality.no
- LEI
- 254900HMBNFY5BCZN080 ikke fornyet (utløpt)
Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene
Eierskap og roller
Henter roller …
Kilde: Enhetsregisteret, hentet 31. oktober 2026. Bare navn vises.
- Morselskap
- Ingen morselskap: eies av personer
Kilde: GLEIF (Global Legal Entity Identifier Foundation), hentet 30. oktober 2026. Morselskap er det selskapet selv har rapportert til GLEIF.
Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.
Kommer · ikke bygget ennå
Feil i dataene?
Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.
Tallene ble sist hentet 31. oktober 2026.
Utvikling år for år · 2023–2025
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Indeks | 68 | 60 | 74 | |
| Rang | 404 | 590 | 162 | |
| Driftsmargin | 11,7 % | 6,2 % | 8,1 % | |
| Totalrentabilitet | 27,4 % | 16,9 % | 22,5 % | |
| Egenkapitalandel | 28,7 % | 23,1 % | 35,5 % | |
| Likviditetsgrad 1 | 1,25 | 1,11 | 1,39 | |
| Omsetningsvekst | – | 30,5 % | 34,4 % |
Regnskapstall
Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 39,6 MNOK | 51,6 MNOK | 69,4 MNOK |
| Driftsresultat | 4,6 MNOK | 3,2 MNOK | 5,6 MNOK |
| Resultat før skatt | 4,7 MNOK | 3,3 MNOK | 5,7 MNOK |
| Årsresultat | 3,7 MNOK | 2,6 MNOK | 4,4 MNOK |
| Finanskostnader | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK |
| Sum eiendeler | 17,3 MNOK | 19,6 MNOK | 25,1 MNOK |
| Omløpsmidler | 15,4 MNOK | 16,6 MNOK | 22,5 MNOK |
| Egenkapital | 5,0 MNOK | 4,5 MNOK | 8,9 MNOK |
| Opptjent egenkapital | 4,7 MNOK | 4,2 MNOK | 8,6 MNOK |
| Sum gjeld | 12,3 MNOK | 15,1 MNOK | 16,2 MNOK |
| Kortsiktig gjeld | 12,3 MNOK | 14,9 MNOK | 16,2 MNOK |
Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 31. oktober 2026, regnskaps-id 6923684.
Videre
Lignende selskaper
- Gs-El AS indeks 75, nr. 144 · sammenlign
- Arctic Campers AS indeks 74, nr. 155 · sammenlign
- Berg-Hansen Reisebureau AS indeks 74, nr. 158 · sammenlign
- Customer Link AS indeks 74, nr. 161 · sammenlign
- Bisnode D&B Norway AS indeks 74, nr. 163 · sammenlign