Kvaløyveien 332 AS
Score · regnskapsår 2025
57av 100
Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 69 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Hva betyr det?
Rang i Morning-klassen Mikro: 1 753 av 5 669 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 2 237 av 7 274 · Eiendom
Profil
Løve · Leder
Høy lønnsomhet, høy soliditet
Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2025, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 60 og soliditet 58 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Metode
Mot sektoren
Kvaløyveien 332 AS ligger 8 poeng over medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025.
Medianscore 49 blant 5 668 selskaper.
Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025: driftsmargin 71,0 % (median 48,2 %) og egenkapitalandel 37,5 % (median 27,0 %).
Tallene bak scoren
| Mål | Selskapet | Median |
|---|---|---|
| Driftsinntekter | 3 MNOK | 2 MNOK |
| Driftsmargin | 71,0 % | 48,2 % |
| Resultatmargin | 72,5 % | 23,6 % |
| Totalrentabilitet | 6,4 % | 7,8 % |
| Egenkapitalandel | 37,5 % | 27,0 % |
| Gjeldsgrad | 1,67 | 2,20 |
| Likviditetsgrad 1 | 10,06 | 1,40 |
| Omsetningsvekst | −45,1 % | 3,0 % |
Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.
Med indeks 57 gjør Kvaløyveien 332 AS det bedre enn 69 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (5 669 selskaper) i 2025.
Score 2023–2025
- Kvaløyveien 332 AS
- Median: selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor
Kvaløyveien 332 AS har score 57 for 2025, rang 2 237 av 7 274 i sektoren.
Sterkest: Likviditet: persentil 89 mot sammenlignbare, likviditetsgrad 1 10,06 mot median 1,40. Konsistens: persentil 73 mot sammenlignbare.
Svakest: Vekst: persentil 4 mot sammenlignbare, omsetningsvekst −45,1 % mot median 3,0 %.
Verdt å se nærmere på
- Hva ligger bak svak vekst, og er det varig?
Skrevet av faste regler fra tallene. Beskriver tallene, forklarer ikke årsaker. Ikke investerings- eller finansrådgivning. Slik lages oppsummeringen
Hva tallene sier
Kvaløyveien 332 AS hadde en driftsmargin på 71,0 % og en egenkapitalandel på 37,5 % i 2025, og er nr. 2 237 av 7 274 rangerte selskaper i Eiendom.
Fra 2024 til 2025: driftsmarginen falt fra 84,0 % til 71,0 % og omsetningen falt med 45 %.
Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.
Tre enkle metoder
Metodene gir mellom 12 MNOK og 18 MNOK.
| Metode | Multippel | Anslag |
|---|---|---|
| P/E | 10,0 | 18 MNOK |
| EV/EBIT | 8,0 | 18 MNOK |
| P/B | 1,0 | 12 MNOK |
Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket
Verdt å se nærmere på
Ingen regler slo ut for dette året.
Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.
Finanskostnadene var 0,1 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.
Se rente, priser og valuta for sektoren
Datakvalitet
Ingen avvik funnet i tallene.
Scenarioanalyse: sektorens svakeste år
Vi har ikke regnskap for 2022, sektorens svakeste år, for dette selskapet.
Det svakeste året for sektoren var 2022, med median driftsmargin 29,3 %. Basert på de 9 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode
Hva scoren består av
| Lønnsomhet | 60 | vekt 30 % |
|---|---|---|
| Soliditet | 58 | vekt 25 % |
| Likviditet | 89 | vekt 15 % |
| Vekst | 4 | vekt 15 % |
| Konsistens | 73 | vekt 15 % |
Varighet: 67 (snitt over 3 år)
Indeksversjon 2. Datakompletthet 100 %: andelen av vektene som hadde data.
Spørsmål og svar
Hvor lønnsomt er Kvaløyveien 332 AS?
Driftsmarginen var 71,0 % i 2025, mot en median på 48,2 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var 6,4 %.
Hvor solid er Kvaløyveien 332 AS?
Egenkapitalandelen var 37,5 % i 2025 (median 27,0 %). Gjeldsgraden var 1,67 (median 2,20).
Hvordan er likviditeten i Kvaløyveien 332 AS?
Likviditetsgrad 1 var 10,06 i 2025 (median 1,40).
Hvordan står Kvaløyveien 332 AS i Eiendom?
Kvaløyveien 332 AS er nr. 2 237 av 7 274 rangerte selskaper i Eiendom for 2025. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 1 753 av 5 669. Omsetningen endret seg −45,1 % fra året før.
Fra Enhetsregisteret
- Org.nr.
- 917567573
- Org.form
- AS
- Sektor
- Eiendom (68.200)
- Morning selskapsklasse
- Mikro
- Ansatte
- 0–4 (ikke registrert)
- Stiftet
- 25. februar 2016 10 år i drift
- Aksjekapital
- 0,05 MNOK
- Forretningsadresse
- Kvaløyvegen 332, 9016 TROMSØ
- Kommune
- Tromsø rang 9 av 11 i KOSTRA-gruppe 12
- Siste innsendte regnskap
- 2025
- Nettside
- workinnas.no
Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene
Eierskap og roller
Henter roller …
Kilde: Enhetsregisteret, hentet 2. november 2026. Bare navn vises.
Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.
Kommer · ikke bygget ennå
Feil i dataene?
Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.
Tallene ble sist hentet 31. oktober 2026.
Utvikling år for år · 2023–2025
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Indeks | 63 | 81 | 57 | |
| Rang | 1 684 | 173 | 2 237 | |
| Driftsmargin | 74,3 % | 84,0 % | 71,0 % | |
| Totalrentabilitet | 8,3 % | 21,0 % | 6,4 % | |
| Egenkapitalandel | 25,3 % | 45,4 % | 37,5 % | |
| Likviditetsgrad 1 | 2,60 | 4,21 | 10,06 | |
| Omsetningsvekst | – | 70,3 % | −45,1 % |
Regnskapstall
Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 2,9 MNOK | 5,0 MNOK | 2,8 MNOK |
| Driftsresultat | 2,2 MNOK | 4,2 MNOK | 2,0 MNOK |
| Resultat før skatt | 1,5 MNOK | 3,6 MNOK | 2,0 MNOK |
| Årsresultat | 1,1 MNOK | 2,8 MNOK | 1,8 MNOK |
| Finanskostnader | 0,8 MNOK | 0,9 MNOK | 0,0 MNOK |
| Sum eiendeler | 28,2 MNOK | 21,8 MNOK | 31,3 MNOK |
| Omløpsmidler | 6,3 MNOK | 4,0 MNOK | 6,4 MNOK |
| Egenkapital | 7,1 MNOK | 9,9 MNOK | 11,7 MNOK |
| Opptjent egenkapital | 6,9 MNOK | 9,7 MNOK | 11,5 MNOK |
| Sum gjeld | 21,0 MNOK | 11,9 MNOK | 19,6 MNOK |
| Kortsiktig gjeld | 2,4 MNOK | 1,0 MNOK | 0,6 MNOK |
Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 31. oktober 2026, regnskaps-id 7171143.
Videre
Lignende selskaper
- Ruen Eiendom AS indeks 57, nr. 2 230 · sammenlign
- Ånesland Eiendom AS indeks 57, nr. 2 231 · sammenlign
- Opseth Eigedom AS indeks 57, nr. 2 234 · sammenlign
- Alf AS indeks 57, nr. 2 235 · sammenlign
- Rauma Kulturhus og Konferansesenter AS indeks 57, nr. 2 236 · sammenlign