Trøndelag Multipartners AS
Score · regnskapsår 2025
53av 100
Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 57 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Hva betyr det?
Rang i Morning-klassen Mikro: 5 600 av 12 873 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 8 903 av 20 339 · Bygg og anlegg
Profil
Løve · Leder
Høy lønnsomhet, høy soliditet
Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2025, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 53 og soliditet 56 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Metode
Mot sektoren
Trøndelag Multipartners AS ligger 3 poeng over medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025.
Medianscore 50 blant 12 866 selskaper.
Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025: driftsmargin 3,5 % (median 3,5 %) og egenkapitalandel 42,2 % (median 32,8 %).
Tallene bak scoren
| Mål | Selskapet | Median |
|---|---|---|
| Driftsinntekter | 4 MNOK | 3 MNOK |
| Driftsmargin | 3,5 % | 3,5 % |
| Resultatmargin | 3,5 % | 3,0 % |
| Totalrentabilitet | 10,2 % | 7,8 % |
| Egenkapitalandel | 42,2 % | 32,8 % |
| Gjeldsgrad | 1,37 | 1,43 |
| Likviditetsgrad 1 | 1,63 | 1,41 |
| Omsetningsvekst | −11,8 % | 6,1 % |
| Omsetning per ansatt | 0,69 MNOK | 0,88 MNOK |
Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.
Med indeks 53 gjør Trøndelag Multipartners AS det bedre enn 57 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (12 873 selskaper) i 2025.
Score 2023–2025
- Trøndelag Multipartners AS
- Median: selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor
Trøndelag Multipartners AS har score 53 for 2025, rang 8 903 av 20 339 i sektoren.
Sterkest: Konsistens: persentil 71 mot sammenlignbare.
Svakest: Vekst: persentil 27 mot sammenlignbare, omsetningsvekst −11,8 % mot median 6,1 %.
Verdt å se nærmere på
- Hva ligger bak svak vekst, og er det varig?
Skrevet av faste regler fra tallene. Beskriver tallene, forklarer ikke årsaker. Ikke investerings- eller finansrådgivning. Slik lages oppsummeringen
Hva tallene sier
Trøndelag Multipartners AS hadde en driftsmargin på 3,5 % og en egenkapitalandel på 42,2 % i 2025, og er nr. 8 903 av 20 339 rangerte selskaper i Bygg og anlegg.
Fra 2024 til 2025: egenkapitalandelen falt fra 53,8 % til 42,2 % og driftsmarginen steg fra 0,5 % til 3,5 %.
Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.
Tre enkle metoder
Metodene gir mellom 1 MNOK og 2 MNOK.
| Metode | Multippel | Anslag |
|---|---|---|
| P/E | 10,0 | 1 MNOK |
| EV/EBIT | 8,0 | 2 MNOK |
| P/B | 1,0 | 1 MNOK |
Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket
Verdt å se nærmere på
Ingen regler slo ut for dette året.
Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.
Finanskostnadene var 0,0 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.
Se rente, priser og valuta for sektoren
Datakvalitet
Ingen avvik funnet i tallene.
Scenarioanalyse: sektorens svakeste år
Vi har ikke regnskap for 2021, sektorens svakeste år, for dette selskapet.
Det svakeste året for sektoren var 2021, med median driftsmargin 1,8 %. Basert på de 10 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode
Hva scoren består av
| Lønnsomhet | 53 | vekt 30 % |
|---|---|---|
| Soliditet | 56 | vekt 25 % |
| Likviditet | 59 | vekt 15 % |
| Vekst | 27 | vekt 15 % |
| Konsistens | 71 | vekt 15 % |
Varighet: 55 (snitt over 3 år)
Indeksversjon 2. Datakompletthet 100 %: andelen av vektene som hadde data.
Spørsmål og svar
Hvor lønnsomt er Trøndelag Multipartners AS?
Driftsmarginen var 3,5 % i 2025, mot en median på 3,5 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var 10,2 %.
Hvor solid er Trøndelag Multipartners AS?
Egenkapitalandelen var 42,2 % i 2025 (median 32,8 %). Gjeldsgraden var 1,37 (median 1,43).
Hvordan er likviditeten i Trøndelag Multipartners AS?
Likviditetsgrad 1 var 1,63 i 2025 (median 1,41).
Hvordan står Trøndelag Multipartners AS i Bygg og anlegg?
Trøndelag Multipartners AS er nr. 8 903 av 20 339 rangerte selskaper i Bygg og anlegg for 2025. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 5 600 av 12 873. Omsetningen endret seg −11,8 % fra året før.
Fra Enhetsregisteret
- Org.nr.
- 920539718
- Org.form
- AS
- Sektor
- Bygg og anlegg (43.340)
- Morning selskapsklasse
- Mikro
- Ansatte
- 6 registrert 10. oktober 2026
- Stiftet
- 1. mars 2018 8 år i drift
- Aksjekapital
- 0,03 MNOK
- Forretningsadresse
- Brekkvegen 245, 6690 AURE
- Kommune
- Aure rang 5–15 av 28 i KOSTRA-gruppe 6
- Revisjon
- Revisjon fravalgt fra 5. mars 2018
- Siste innsendte regnskap
- 2025
Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene
Eierskap og roller
- Daglig leder
- Omars Bundzins
- Styrets leder
- Santa Saviele-Bundzina
- Styremedlem
- Omars Bundzins
- Regnskapsfører
- Numero Consultants AS
Kilde: Enhetsregisteret, hentet 29. oktober 2026. Bare navn vises.
Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.
Kommer · ikke bygget ennå
Feil i dataene?
Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.
Tallene ble sist hentet 26. oktober 2026.
Utvikling år for år · 2023–2025
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Indeks | 57 | 54 | 53 | |
| Rang | 7 274 | 8 402 | 8 903 | |
| Driftsmargin | 2,8 % | 0,5 % | 3,5 % | |
| Totalrentabilitet | 14,4 % | 2,3 % | 10,2 % | |
| Egenkapitalandel | 43,8 % | 53,8 % | 42,2 % | |
| Likviditetsgrad 1 | 1,52 | 1,89 | 1,63 | |
| Omsetningsvekst | – | −8,8 % | −11,8 % |
Regnskapstall
Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).
| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 5,1 MNOK | 4,7 MNOK | 4,1 MNOK |
| Driftsresultat | 0,1 MNOK | 0,0 MNOK | 0,1 MNOK |
| Resultat før skatt | 0,2 MNOK | 0,0 MNOK | 0,1 MNOK |
| Årsresultat | 0,1 MNOK | 0,0 MNOK | 0,1 MNOK |
| Finanskostnader | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK | 0,0 MNOK |
| Sum eiendeler | 1,1 MNOK | 0,9 MNOK | 1,4 MNOK |
| Omløpsmidler | 0,9 MNOK | 0,8 MNOK | 1,3 MNOK |
| Egenkapital | 0,5 MNOK | 0,5 MNOK | 0,6 MNOK |
| Opptjent egenkapital | 0,5 MNOK | 0,5 MNOK | 0,6 MNOK |
| Sum gjeld | 0,6 MNOK | 0,4 MNOK | 0,8 MNOK |
| Kortsiktig gjeld | 0,6 MNOK | 0,4 MNOK | 0,8 MNOK |
Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 26. oktober 2026, regnskaps-id 6434173.
Videre
Lignende selskaper
- Berge Bygdeservice AS indeks 53, nr. 8 901 · sammenlign
- Rørlegger'n i Son AS indeks 53, nr. 8 902 · sammenlign
- TT Montasje AS indeks 53, nr. 8 904 · sammenlign
- Slaatto Rør AS indeks 53, nr. 8 906 · sammenlign
- Balanse Bygg AS indeks 53, nr. 8 907 · sammenlign