Fire Holdco AS

Org.nr. 929047877 · Oslo · Stiftet 2022

Score · regnskapsår 2025

For lite grunnlag: Omsetning ikke oppgitt

Basert på årsregnskapet for 2025

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 27. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2025

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2025
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsmargin – 4,0 % ikke sammenlignet
Resultatmargin – 3,6 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet −0,1 % 9,1 % ikke sammenlignet
Egenkapitalandel 93,9 % 32,8 % ikke sammenlignet
Gjeldsgrad 0,07 1,63 ikke sammenlignet
Likviditetsgrad 1 0,62 1,43 ikke sammenlignet
Omsetningsvekst – 6,1 % ikke sammenlignet

Medianen og «bedre enn» gjelder selskapene i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Over tid

Score over tid

Score over tid krever minst to regnskapsår med score. Kommer når neste års tall er hentet eller historikk er importert.

Analyse · 2025

Hva tallene sier

Fire Holdco AS hadde en egenkapitalandel på 93,9 % i 2025. Selskapet er ikke rangert: omsetning ikke oppgitt.

Ingen store endringer i nøkkeltallene fra 2024 til 2025.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.

Estimert verdi · 2025

Tre enkle metoder

Én metode gir et tall: 460 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: −0,6 MNOK 10,0 ikke meningsfull
EV/EBIT Driftsresultat: −0,6 MNOK 8,0 ikke meningsfull
P/B Egenkapital: 460,5 MNOK 1,0 460 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2025

Verdt å se nærmere på

  • følg med

    Vurder å styrke likviditeten: kortsiktig gjeld er 1,6 ganger omløpsmidlene.

    Tallgrunnlag: Likviditetsgrad 1 0,62 (median 1,43).

  • følg med

    Selskapet har underskudd før skatt. Er det engangsposter, eller et mønster?

    Tallgrunnlag: Resultatmargin – (median 3,6 %).

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

  • følg med Omsetning er ikke oppgitt
  • følg med Ingen omsetning, men store eiendeler
Stresstest · 2021

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2021, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2021, med median driftsmargin 1,8 %. Basert på de 10 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

2025

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Fire Holdco AS?

Driftsmarginen var – i 2025, mot en median på 4,0 % blant selskapene i samme sektor. Totalrentabiliteten var −0,1 %. Selskapet hadde underskudd før skatt.

Hvor solid er Fire Holdco AS?

Egenkapitalandelen var 93,9 % i 2025 (median 32,8 %). Gjeldsgraden var 0,07 (median 1,63).

Hvordan er likviditeten i Fire Holdco AS?

Likviditetsgrad 1 var 0,62 i 2025 (median 1,43). Omløpsmidlene dekket ikke den kortsiktige gjelden.

Konsernregnskap · 2025

33 av 100

Rang 105 av 126 konsern i Morning-klasse Store i Bygg og anlegg. Konsernene rangeres bare mot andre konsern i samme sektor og klasse, ikke mot enkeltselskaper.

Driftsinntekter, konsern
1 869 MNOK
Driftsresultat, konsern
8 MNOK
Resultat før skatt, konsern
−35 MNOK
Sum eiendeler, konsern
1 097 MNOK
Egenkapital, konsern
229 MNOK
Nøkkeltall i konsernregnskapet mot selskapets eget regnskap
NøkkeltallKonsernetSelskapet alene (2025)
Driftsmargin0,4 % –
Totalrentabilitet1,2 % −0,1 %
Egenkapitalandel20,9 % 93,9 %
Likviditetsgrad 11,14 0,62
Omsetningsvekst17,0 % –

Konsernindeks tidligere år: 2023: 32 (90 av 116), 2024: 30 (102 av 121).

Samme formler og vekter som selskapsindeksen. Konsern og selskap summeres aldri, og konsernregnskapet er ikke med i sektorsnitt eller selskapsrangeringer.

Kilde: Brønnøysundregistrene, konsernregnskap 2025 (åpne data, NLOD 2.0).

Vi viser ikke konsernstrukturen, fordi åpne data ikke sier hvem som eier hvem.

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
929047877
Org.form
AS
Sektor
Bygg og anlegg (43.230)
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
1. mars 2022 4 år i drift
Aksjekapital
0,17 MNOK
Forretningsadresse
c/o FSN Capital Partners AS, Ruseløkkveien 30, 0251 OSLO
Kommune
Oslo rang 63–220 av 357 i landet
Siste innsendte regnskap
2025

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Styrets leder
Jon Espen Wergeland Asheim
Styremedlem
Rune Duesund
Styremedlem
Marie Ameln
Styremedlem
Pål Sigurd Paulsen
Styremedlem
Erik Nelson
Styremedlem
Herman Jebsen Anker
Styremedlem
Marina Lønning
Styremedlem
Nadia Christine Pay Karlsson
Varamedlem
Per Christian Tønnesen
Varamedlem
Malin Opland
Revisor
Cedra Norge AS

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 29. oktober 2026. Bare navn vises.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 27. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2023–2025

Nøkkeltall202320242025Utvikling
Indeks–––
Rang–––
Driftsmargin–––
Totalrentabilitet−0,2 %−0,2 %−0,1 %
Egenkapitalandel97,8 %97,8 %93,9 %
Likviditetsgrad 10,260,720,62
Omsetningsvekst–––

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202320242025
Driftsinntekter–––
Driftsresultat−0,7 MNOK−0,9 MNOK−0,6 MNOK
Resultat før skatt−0,7 MNOK−0,9 MNOK−0,6 MNOK
Årsresultat−0,7 MNOK−0,9 MNOK−0,6 MNOK
Finanskostnader–––
Sum eiendeler454,8 MNOK459,3 MNOK490,4 MNOK
Omløpsmidler2,6 MNOK7,2 MNOK18,4 MNOK
Egenkapital444,7 MNOK449,3 MNOK460,5 MNOK
Opptjent egenkapital–––
Sum gjeld10,0 MNOK10,0 MNOK30,0 MNOK
Kortsiktig gjeld10,0 MNOK10,0 MNOK30,0 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 27. oktober 2026, regnskaps-id 6974320.