Hetly Fritid AS

Org.nr. 995520982 · Bergen · Stiftet 2010

Score · regnskapsår 2025

For lite grunnlag: For lite grunnlag (under minsteomsetning)

Basert på årsregnskapet for 2025

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 29. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2025

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2025
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter1 MNOK4 MNOK
Driftsmargin 17,5 % 2,6 % ikke sammenlignet
Resultatmargin 14,1 % 2,1 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet 4,9 % 6,1 % ikke sammenlignet
Egenkapitalandel 82,9 % 33,5 % ikke sammenlignet
Gjeldsgrad 0,21 1,25 ikke sammenlignet
Likviditetsgrad 1 10,16 1,74 ikke sammenlignet
Omsetningsvekst −36,3 % 4,0 % ikke sammenlignet

Medianen og «bedre enn» gjelder selskapene i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Over tid

Score 2023–2025

SelskapetMedian0255075100202320242025
  • Hetly Fritid AS
  • Median: selskapene i samme sektor
Analyse · 2025

Hva tallene sier

Hetly Fritid AS hadde en egenkapitalandel på 82,9 % i 2025. Selskapet er ikke rangert: for lite grunnlag (under minsteomsetning).

Fra 2024 til 2025: driftsmarginen steg fra −4,9 % til 17,5 % og gikk fra underskudd til overskudd før skatt.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.

Estimert verdi · 2025

Tre enkle metoder

Metodene gir mellom 1 MNOK og 2 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: 0,1 MNOK 10,0 1 MNOK
EV/EBIT Driftsresultat: 0,1 MNOK
minus netto gjeld 0,3 MNOK
8,0 1 MNOK
P/B Egenkapital: 2,0 MNOK 1,0 2 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2025

Verdt å se nærmere på

  • positiv

    I øvre kvartil på lønnsomhet, soliditet og likviditet. Hva skiller dette selskapet fra resten av sektoren?

    Tallgrunnlag: Driftsmargin 17,5 % (median 2,6 %); Egenkapitalandel 82,9 % (median 33,5 %); Likviditetsgrad 1 10,16 (median 1,74).

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Finanskostnadene var 6,0 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

Ingen avvik funnet i tallene.

Stresstest · 2022

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2022, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2022, med median driftsmargin 1,5 %. Basert på de 11 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

2025

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Hetly Fritid AS?

Driftsmarginen var 17,5 % i 2025, mot en median på 2,6 % blant selskapene i samme sektor. Totalrentabiliteten var 4,9 %.

Hvor solid er Hetly Fritid AS?

Egenkapitalandelen var 82,9 % i 2025 (median 33,5 %). Gjeldsgraden var 0,21 (median 1,25).

Hvordan er likviditeten i Hetly Fritid AS?

Likviditetsgrad 1 var 10,16 i 2025 (median 1,74).

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
995520982
Org.form
AS
Sektor
Handel (46.490)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
16. april 2010 16 år i drift
Aksjekapital
0,10 MNOK
Forretningsadresse
Steinsvikgrend 1, 5251 SØREIDGREND (BERGEN)
Kommune
Bergen rang 8 av 11 i KOSTRA-gruppe 12
Revisjon
Revisjon fravalgt fra 22. september 2011
Siste innsendte regnskap
2025
Nettside
www.kanobutikken.no

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Daglig leder
Siv Turid Hetland
Styrets leder
Rune Lygre
Varamedlem
Siv Turid Hetland
Regnskapsfører
Enora AS

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 29. oktober 2026. Bare navn vises.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 29. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2023–2025

Nøkkeltall202320242025Utvikling
Indeks8756–
Rang7908 534–
Driftsmargin35,6 %−4,9 %17,5 %
Totalrentabilitet17,8 %−2,2 %4,9 %
Egenkapitalandel78,0 %80,9 %82,9 %
Likviditetsgrad 14,1517,4410,16
Omsetningsvekst–−18,3 %−36,3 %

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202320242025
Driftsinntekter1,3 MNOK1,0 MNOK0,7 MNOK
Driftsresultat0,5 MNOK−0,1 MNOK0,1 MNOK
Resultat før skatt0,4 MNOK−0,1 MNOK0,1 MNOK
Årsresultat0,3 MNOK−0,1 MNOK0,1 MNOK
Finanskostnader0,0 MNOK0,0 MNOK0,0 MNOK
Sum eiendeler2,6 MNOK2,4 MNOK2,4 MNOK
Omløpsmidler1,6 MNOK1,5 MNOK1,5 MNOK
Egenkapital2,0 MNOK1,9 MNOK2,0 MNOK
Opptjent egenkapital1,9 MNOK1,8 MNOK1,9 MNOK
Sum gjeld0,6 MNOK0,5 MNOK0,4 MNOK
Kortsiktig gjeld0,4 MNOK0,1 MNOK0,2 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 29. oktober 2026, regnskaps-id 6824062.