Conclude AS

Org.nr. 913509161 · Oslo · Stiftet 2014

Score · regnskapsår 2025

39av 100

Slik leser du dette: selskapet står bedre enn 30 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Hva betyr det?

Rang i Morning-klassen Mikro: 757 av 1 088 · Hva er Morning selskapsklasser?
Plass i hele sektoren: 1 692 av 2 321 · Informasjon og kommunikasjon

Profil

Elefant · Forvalter

Lavere lønnsomhet, høy soliditet

Posisjon mot jevnbyrdige selskaper i 2025, ikke en vurdering av selskapet. Ut fra lønnsomhet 3 og soliditet 73 av 100 blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Metode

Mot sektoren

Conclude AS ligger 10 poeng under medianen for selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025.

Medianscore 49 blant 1 086 selskaper.

Mot selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025: driftsmargin −409,2 % (median 5,7 %) og egenkapitalandel 69,8 % (median 38,8 %).

Kilde: Regnskapsregisteret og EnhetsregisteretHentet 30. oktober 2026Meld feil
Nøkkeltall · 2025

Tallene bak scoren

Tallene bak scoren · 2025
MålSelskapetMedianBedre enn
Driftsinntekter1 MNOK3 MNOK
Driftsmargin −409,2 % 5,7 % 1 %
Resultatmargin −406,8 % 5,2 % vises, men teller ikke i indeksen
Totalrentabilitet −72,6 % 11,5 % 4 %
Egenkapitalandel 69,8 % 38,8 % 75 %
Gjeldsgrad 0,43 1,02 71 %
Likviditetsgrad 1 1,14 1,54 35 %
Omsetningsvekst 113,0 % 4,8 % 91 %

Medianen og «bedre enn» gjelder selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor i 2025. Stolpen viser andelen selskaper tallet er bedre enn.

Med indeks 39 gjør Conclude AS det bedre enn 30 % av selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor (1 088 selskaper) i 2025.

Over tid

Score over tid

Score over tid krever minst to regnskapsår med score. Kommer når neste års tall er hentet eller historikk er importert.

Oppsummert analyse

Conclude AS har score 39 for 2025, rang 1 692 av 2 321 i sektoren.

Sterkest: Vekst: persentil 91 mot sammenlignbare, omsetningsvekst 113,0 % mot median 4,8 %. Soliditet: persentil 73 mot sammenlignbare, egenkapitalandel 69,8 % mot median 38,8 %.

Svakest: Lønnsomhet: persentil 3 mot sammenlignbare, driftsmargin −409,2 % mot median 5,7 %. Konsistens: persentil 7 mot sammenlignbare.

Verdt å se nærmere på

Skrevet av faste regler fra tallene. Beskriver tallene, forklarer ikke årsaker. Ikke investerings- eller finansrådgivning. Slik lages oppsummeringen

Analyse · 2025

Hva tallene sier

Conclude AS hadde en driftsmargin på −409,2 % og en egenkapitalandel på 69,8 % i 2025, og er nr. 1 692 av 2 321 rangerte selskaper i Informasjon og kommunikasjon.

Fra 2024 til 2025: driftsmarginen steg fra −715,2 % til −409,2 % og omsetningen økte med 113 %.

Teksten er laget automatisk fra regnskapstallene for 2025.

Estimert verdi · 2025

Tre enkle metoder

Én metode gir et tall: 5 MNOK.

MetodeGrunnlagMultippelAnslag
P/E Årsresultat: −5,5 MNOK 10,0 ikke meningsfull
EV/EBIT Driftsresultat: −5,5 MNOK 8,0 ikke meningsfull
P/B Egenkapital: 5,2 MNOK 1,0 5 MNOK

Mekanisk estimat fra offentlige regnskaper, ikke rådgivning. Mekanisk estimat fra offentlige regnskapstall med faste multipler. Ikke en verdivurdering og ikke råd om kjøp eller salg. Multiplene er foreløpige standardverdier og må justeres per sektor før tallene brukes til noe. Se regnestykket

Indikasjoner · 2025

Verdt å se nærmere på

  • følg med

    Selskapet har underskudd før skatt. Er det engangsposter, eller et mønster?

    Tallgrunnlag: Resultatmargin −406,8 % (median 5,2 %).

  • følg med

    Driftsmarginen er lavere enn hos tre av fire i sektoren. Hvor skiller kostnadene seg fra konkurrentene?

    Tallgrunnlag: Driftsmargin −409,2 % (median 5,7 %).

  • følg med

    Sterk vekst med svak likviditet. Er veksten finansiert, eller binder den opp kapital selskapet ikke har?

    Tallgrunnlag: Omsetningsvekst 113,0 % (median 4,8 %); Likviditetsgrad 1 1,14 (median 1,54).

Indikasjoner basert på siste årsregnskap fra åpne data. Ikke investerings- eller finansrådgivning.

Finanskostnadene var 4,4 % av gjelden i 2025. Styringsrenten var i snitt 4,30 % samme år. Dette er en enkel beskrivelse av hva gjelden kostet, ikke en modell for rentefølsomhet.

Se rente, priser og valuta for sektoren

Datakvalitet

  • følg med Ekstrem margin: kontroller tallene
Stresstest · 2026

Scenarioanalyse: sektorens svakeste år

Vi har ikke regnskap for 2026, sektorens svakeste år, for dette selskapet.

Det svakeste året for sektoren var 2026, med median driftsmargin 4,0 %. Basert på de 8 regnskapsårene vi har. Analysen utvides når flere år hentes eller importeres. Metode

Delindekser · 2025

Hva scoren består av

Lønnsomhet3 vekt 30 %
Soliditet73 vekt 25 %
Likviditet35 vekt 15 %
Vekst91 vekt 15 %
Konsistens7 vekt 15 %

Indeksversjon 2. Datakompletthet 100 %: andelen av vektene som hadde data.

2025

Spørsmål og svar

Hvor lønnsomt er Conclude AS?

Driftsmarginen var −409,2 % i 2025, mot en median på 5,7 % blant selskaper i Morning-klassen Mikro i samme sektor. Totalrentabiliteten var −72,6 %. Selskapet hadde underskudd før skatt.

Hvor solid er Conclude AS?

Egenkapitalandelen var 69,8 % i 2025 (median 38,8 %). Gjeldsgraden var 0,43 (median 1,02).

Hvordan er likviditeten i Conclude AS?

Likviditetsgrad 1 var 1,14 i 2025 (median 1,54).

Hvordan står Conclude AS i Informasjon og kommunikasjon?

Conclude AS er nr. 1 692 av 2 321 rangerte selskaper i Informasjon og kommunikasjon for 2025. Blant selskaper i Morning-klassen Mikro er det nr. 757 av 1 088. Omsetningen endret seg 113,0 % fra året før.

Fra Enhetsregisteret

Org.nr.
913509161
Org.form
AS
Sektor
Informasjon og kommunikasjon (58.290)
Morning selskapsklasse
Mikro
Ansatte
0–4 (ikke registrert)
Stiftet
1. april 2014 12 år i drift
Aksjekapital
3,04 MNOK
Forretningsadresse
Fabritiusalléen 7, 0370 OSLO
Kommune
Oslo rang 63–220 av 357 i landet
Siste innsendte regnskap
2025
Nettside
conclude.app

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene. Antall ansatte rapporteres av selskapet og kan være eldre enn regnskapet. Se selskapet hos Brønnøysundregistrene

Eierskap og roller

Henter roller …

Kilde: Enhetsregisteret, hentet 2. november 2026. Bare navn vises.

Eiere og eierandeler vises her når uttrekket av aksjonærdata er på plass.

Kommer · ikke bygget ennå

Feil i dataene?

Ser du en feil i tallene eller i hvordan selskapet er koblet (sektor, holding, konsern)? Gi beskjed. Rettelser krever dokumentasjon.

Meld feil

Tallene ble sist hentet 30. oktober 2026.

Detaljer

Utvikling år for år · 2023–2025

Nøkkeltall202320242025Utvikling
Indeks––39
Rang––1 692
Driftsmargin−1 123,1 %−715,2 %−409,2 %
Totalrentabilitet−52,4 %−39,9 %−72,6 %
Egenkapitalandel93,6 %95,5 %69,8 %
Likviditetsgrad 18,5511,451,14
Omsetningsvekst–42,5 %113,0 %

Regnskapstall

Fra Brønnøysundregistrene, i selskapets regnskapsvaluta (NOK).

Nøkkeltall202320242025
Driftsinntekter0,4 MNOK0,6 MNOK1,3 MNOK
Driftsresultat−5,0 MNOK−4,5 MNOK−5,5 MNOK
Resultat før skatt−4,9 MNOK−4,5 MNOK−5,5 MNOK
Årsresultat−4,9 MNOK−4,5 MNOK−5,5 MNOK
Finanskostnader0,0 MNOK0,0 MNOK0,1 MNOK
Sum eiendeler9,4 MNOK11,1 MNOK7,4 MNOK
Omløpsmidler5,1 MNOK5,7 MNOK2,6 MNOK
Egenkapital8,8 MNOK10,6 MNOK5,2 MNOK
Opptjent egenkapital−9,0 MNOK−13,5 MNOK−18,9 MNOK
Sum gjeld0,6 MNOK0,5 MNOK2,2 MNOK
Kortsiktig gjeld0,6 MNOK0,5 MNOK2,2 MNOK

Kilde: Brønnøysundregistrene (Regnskapsregisteret), hentet 30. oktober 2026, regnskaps-id 6871906.